Медичну освіту я отримав в 1999 році, закінчивши Київський медичний університет. Інтернатуру проходив на базі КМАПО ім. Л.П. Шупика за спеціальністю урологія.

Відразу ж після закінчення університету почав працювати в Київській міській лікарні № 6 лікарем-урологом. Працював в урологічному відділенні цієї лікарні протягом 7 років. За цей час я отримав величезний досвід роботи з пацієнтами різної тяжкості і встиг усвідомити, що не помилився у виборі професії. Наступні 2 роки життя присвятив роботі в урологічному відділенні Київського міського шпиталю ІОВ (інвалідів Вітчизняної Війни).

Сфера моїх професійних інтересів досить обширна: лікування андрологічних порушень - розлади ерекції, передчасне сім'явиверження, чоловіче безпліддя; лікування запальних процесів сечостатевої системи чоловіків і сечовивідної системи у жінок, сечокам'яної хвороби, порушень сечовипускання.

Регулярно проходжу курси підвищення кваліфікації, щорічно беру участь у конференціях, з'їздах і конгресах урологів і андрологів в Україну і за кордоном. На сьогоднішній день я вже є автором кількох наукових праць.

Бугріменко Дмитро Віталійович
Бугріменко Дмитро Віталійович

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Хочу висловити глибоке і щире почуття вдячності лікарю - Дмитру Віталійовичу, за високий професіоналізм, добросовісне і уважне ставлення до лікарських обов'язків. Дуже чуйний і уважний спеціаліст. Побільше таких спеціалістів!

Галина

Відео з фахівцем