Вищу медичну освіту я здобув в Луганському Державному медичному університеті, де в 2000 році закінчив факультет «лікувальна справа». Далі пройшов інтернатуру з хірургії. У 2009 році здобув спеціалізацію з ендоскопії.

Одразу після закінчення навчання працював лікарем-хірургом в Центральній міській лікарні №1 м. Свердловськ. З 2006 року працював лікарем -ендоскопістом у той самій лікарні.

Починаючи з 2014 року я приєднався до команди фахівців клініки «Оберіг».

В 2015 році після проходження курсів підвищення кваліфікації мені була присвоєна вища кваліфікаційна категорія по хірургії та 1-а категорія по ендоскопії. Також в 2015 році отримав спеціалізацію з ультразвукової діагностики.

Сфера моїх професійних інтересів – інтервенційна хірургія, виявлення ранніх форм раку та передракових змін слизової оболонки шлунку та кишківника, ендосонографія, широкий спектр малоінвазивних ендоскопічних втручань, таких як: ендоскопічне видалення поліпів, резекція слизової з поліпами, ендоскопічна підслизова дисекція, постановка ендоскопічних гастростом, балонна делятація стриктур різної локалізації, лігування варикозних вен стравоходу.

Як хірург маю великий клінічний досвід у наданні ургентної хірургічної допомоги при гострій патології органів черевної порожнини таких як: гострий апендицит, гострий холецистит, перфоративна виразка, кишкова непрохідність, защемлені грижі, політравма, в тому числі військово-польова хірургія.

Також займаюсь гнійною хірургією, плановою хірургією: хірургія гриж (різні методики); жовчно-кам'яна хвороба (лапароскопічна холецистектомія). Виконував близько 100 лапароскопічних холецистектомій в рік.

Вільний час поза лікарнею для мене - це родина, друзі, відвідування тренажерної зали.

Моє життєве кредо – Завжди!

Питання та відповіді

Відгуки про фахівця

Лікар Тимофій Віталійович Бухарін робив мені гастроскопію у травні 2019 року. Дуже уважний, спокійний. Детально розповідає про перебіг процедури до її проведення та про її результати після. Відповів на всі мої питання. Лікар вселяє довіру до себе. Дякую за допомогу та чуйне ставлення лікарю та асистентці Т.Лізавчук!

Андрій