У 2012 році я закінчив Національний університет фізичного виховання і спорту України, де отримав ступінь магістра з фізичної реабілітації. Після навчання я проходив практику у лікарні швидкої медичної допомоги.

Одразу після навчання працював старшим тренером з плавання, паралельно займався аква-гімнастикою з дітьми з діагнозом ДЦП від 6 місяців до 12 років. Проводив профілактичні заняття з пацієнтами різного віку, які перенесли інсульт.

Сфера моїх професійних інтересів – це відновлення втрачених навичок через перенесену хворобу, повернення пацієнтів до соціального життя, надання надії на одужання. Найголовніше для мене в роботі, це вдячний погляд пацієнта, який я бачу після його одужання.

Поза роботою професійно займаюся плаванням. Я є майстром спорту з плавання, чемпіон світу на 100 метрів кролем (м. Колумбія). В житті я відповідальний, вимогливий як до себе так і до оточуючих. В роботі - ніколи не здаюсь.

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Сергію Петрович, величезна подяка Вам та Вашим колегам від нашої родини за допомогу в реабілітації батька. Спасибі за віру в нього, за підтримку та навички, які повернули його до активного життя. Ви справжній професіонал!

Касьянов Андрій

Відео з фахівцем