Медичну освіту я отримала в Київському медичному університеті ім. О.О. Богомольця, закінчивши його в 1986 році. Аспірантуру проходила в інституті кардіології ім. Н.Д. Стражеско, де протягом двох років працювала лікарем в палаті інтенсивної терапії відділення аритмій серця. В 1993 році достроково закінчила аспірантуру та успішно захистила кандидатську дисертацію, присвячену гуморальній регуляції при суправентрикулярних порушеннях ритму серця. Всі наступні роки, працюючи в інституті кардіології, я приділяла особливу увагу розробці нових методів діагностики серцево-судинних захворювань.

Своїм особистим досягненням та предметом гордості я вважаю, передусім, розробку та впровадження власного оригінального протоколу огляду кардіологічного пацієнта, методом комплексної транстарокальної ехокардіографії. Завдяки цій роботі, в 2005 році я успішно захистила докторську дисертацію, присвячену проблемі ранньої діагностики синдрому серцевої недостатності на основі результатів доплерографії серця.

Найбільшою винагородою для мене завжди було усвідомлення того, що моя наукова медична діяльність має практичну цінність та може допомогти в лікуванні пацієнтів.

Свій багатий досвід роботи з кардіологічними пацієнтами я завжди намагалась описати в своїх наукових роботах, оскільки знаннями треба ділитися! Всього в мене на рахунку більше 150 наукових робіт, як у вітчизняних, так і в зарубіжних виданнях. Крім того, я є автором п’яти патентів на винаходи в сфері діагностики кардіальної патології та її лікування.

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Лікар-кардіолог Олена Михайлівна Червонописька -справжній професіонал. Звертає увагу не тільки на кардіологічні проблеми, але й на ті, які, здавалося б, не мають відношення до кардіології. На прийомі у лікаря отримуєш багато важливої ​​та потрібної інформації про своє здоров'я, дуже дієві лікарські поради.

Оксана