Вищу освіту здобула в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця у 2011 році, отримала диплом з відзнакою. Далі проходила інтернатуру та магістратуру на кафедрі внутрішньої медицини №3, працювала у стаціонарі ДЗ Республіканської клінічної лікарні МОЗ України та черговим лікарем. У 2014 році пройшла курси спеціалізації з УЗД-діагностики. Працюю над кандидатською дисертацією з 2013 року, є автором 17 робіт.

Науковий пошук та прагнення наближення української медицини до Світових стандартів постійно спонукають до розвитку. Тому ще з початку інтернатури відвідую міжнародні конгреси та стажування: Німеччина, Польща, Великобританія, Китай, Італія, Чехія, Іспанія. З 2014 року – член Європейської асоціації з вивчення захворювань печінки (EASL), з 2016 року – член Американської асоціації з вивчення захворювань печінки (AASLD). Побувавши в одних з кращих клінік Європи, з радістю усвідомила, що у клініці «Оберіг» так само вдало поєднуються професіоналізм лікарів, дотримання міжнародних стандартів, високий рівень діагностики, командна робота та затишні умови задля ефективного покращення самопочуття пацієнта, що і зветься Мистецтвом лікарювання.

Мої професійні інтереси стосуються широкого спектру гастроентерологічних захворювань та гепатології, зокрема діагностики та лікування хронічних захворювань печінки. Надзвичайну увагу приділяю методам пошуку шляхів модифікації способу життя кожного пацієнта. Їхні позитивні результати додають мені впевненості у важливості вчасної корекції харчування та фізичної активності для запобігання формування у пацієнта фармакозалежності.

У житті люблю постійний розвиток – як професійний так і особистісний. Намагаюсь бути прикладом – активно займаюсь спортом за будь-якої пори року, місця і часу. Адже керуюсь висловом: «Доки людина рухається – вона живе».

Відгуки про фахівця

Справжній професіонал. Уважний і чуйна людина. Консультація була дуже корисною і докладною. Дякую за цінні поради!

Ольга