Направлення

Медичну освіту отримала в Києві, в 1988 році закінчила НМУ ім. О.О. Богомольця. В 2000-2001 роках проходила спеціалізацію з клінічної лабораторної діагностики та клінічної біохімії в КМАПО ім. П.Л. Шупіка.

Після закінчення медичного інституту працювала бактеріологом, токсикологом, лікарем-лаборантом. До того, як я почала працювати в команді Універсальної клініки «Оберіг», 10 років очолювала клініко-діагностичну лабораторію Дитячої клінічної лікарні №6 в м. Києві.

Стрімкий розвиток сучасної медицини мотивує щоденну потребу в знаннях, для збагачення своїх знань використовую всі можливі джерела інформації. Моя професійна діяльність неможлива без додаткової освіти - закінчила курси за такими тематиками: «Дитячі інфекційні захворювання», «Паразитологія», «Актуальні питання трансфузійної медицини», «Цитологічна діагностика в гінекології» та ін. Протягом 2004-2008 років декілька разів проходила стажування в Centre de Biologie-Pathologie (Франція) за наступними напрямками: автоматизація лабораторії, лабораторні інформаційні системи, гематологія, біохімія.

Регулярно беру участь в роботі національних та міжнародних конференцій, конгресів, семінарів. В своїй роботі багато уваги приділяю розвиткові та впровадженню сучасних технологій в лабораторну діагностику.

Весь цей досвід, помножений на досвід колег та можливості нашої високотехнологічної лабораторії дозволяє сьогодні гарантувати якість досліджень на рівні міжнародних та європейських стандартів.

Яким змістом повинна людина наповнити своє життя, для того, щоб воно було повноцінним і радісним? Для мене це моя сім'я та улюблена робота.

Фоніна Оксана Леонідівна

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Відео з фахівцем