Я закінчив факультет фізичної реабілітації Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» (м. Житомир). Все своє професійне життя я беру активну участь у наукових конференціях і з’їздах асоціації реабілітологів України. Постійно вдосконалюю професійні навички, вивчаю різні методи та концепції фізичної реабілітації. Володію методами обстеження та фізичної реабілітації пацієнтів з неврологічними порушеннями.

Професійну практику отримав в Печорській обласній лікарні відновного лікування (Вінницька область), Центральній обласній лікарні (м. Житомир), Українському центрі спортивної медицини (м. Київ). Також проходив практику у Футбольному клубі «Оболонь» (м. Київ) масажистом-реабілітологом.

Долучившись до міцної команди Інсультного центру клініки «Оберіг», займаюся відновленням рухових функцій пацієнтів після інсульту і неврологічних порушень (вчу наново сидіти, стояти, ходити). Займаюся проблемами спастичності та утворення патологічних поз у хворих після інсульту.

У вільний від роботи час читаю різножанрову літературу. Цікавлюсь національною та світовою історією, малюванням, музикою. Люблю відпочинок на природі. Моє життєве кредо – «Вік живи – вік учись!»

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Відео з фахівцем