Я закінчила магістратуру Львівського державного університету фізичного виховання за спеціальністю «Фізична реабілітація». Навчання проходила за канадською і голландською моделям підготовки фахівців з фізичної реабілітації.

З 2005 року проходила клінічну практику в лікарнях м. Львова у відділеннях неврології, нейрохірургії, педіатрії, а також практика з фізичної реабілітації при множинних порушеннях діяльності систем організму. Проходила спеціалізовану клінічну практику з фізичної реабілітації хворих з інсультом в неврологічному відділенні міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова. Мною була написана наукова робота на тему «Трудотерапія, як засіб удосконалення рухових функцій порушень верхньої кінцівки в осіб з наслідками мозкового інсульту». З 2007 року працювала на посаді фахівця з фізичної реабілітації в навчально-реабілітаційному центрі «Левеня».

Володію всіма методами фізичної реабілітації, поглиблено займаюся реабілітацією та відновленням функції руки та кисті у пацієнтів після інсульту, широко використовую у своїй практиці спеціалізовані методики відновлення дрібної моторики пальців руки. Займаюся питаннями ресоціалізації та відновлення навичок повсякденного життя у хворих, які перенесли порушення мозкового кровотоку. Поглиблено вивчаю і застосовую в своїй практиці методики відновлення пам'яті, уваги, уміння писати.

Поза роботою дуже люблю ходити в туристичні походи, подорожувати, одним словом люблю активний відпочинок. Завжди ставлюся до людей так, як би хотіла, щоб вони ставилися до мене. Моя життєва позиція влучно передана у наступній фразі: «Памятай минуле, живи теперішнім, дивись у майбутнє».

Ковальчук Оксана Анатоліївна
Ковальчук Оксана Анатоліївна

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Дуже хороший фахівець. Доброзичливий. Дуже добре виконує свою роботу. Добре і дуже терпляче відноситься до своїх пацієнтів.

Андрей