Вищу медичну освіту я отримала в Національному медичному інституті ім. О.О. Богомольця. У 1999 році була удостоєна почесною грамотою МОЗ України.

Після закінчення навчання почала працювати в Київській міській дитячій клінічній лікарні № 1 лікарем УЗ-діагностики, де пропрацювала більше 20 років. Є співавтором понад 38 наукових робіт. Маю патент на корисну модель «Спосіб прогнозування ступеня ризику обструкції мисково-сечовідного сегмента у дітей з гідронефрозом». Є членом допплер-клубу.

Проходила стажування на медичному факультеті Університету Альберті, м.Едмонтон, Канада. Брала участь у наукових семінарах Американо-Австрійської фундації, м. Зальцбург, Австрія.

Особливо цікаві в професійному плані випадки вроджених патологій розвитку сечової системи у дітей, захворювання головного мозку новонароджених і їх перебіг.

У вільний від роботи час захоплююся театром, люблю відвідувати оперу. Я ніколи не зупиняюся у розвитку, завжди вивчаю щось нове. Мій девіз по життю - Qui non proficit deficit - хто не рухається вперед-відстає.

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Була на прийомі у лікаря з двома дітьми. Робили УЗД діткам. Дуже залишилися задоволені. Дуже і дуже детально проводить обстеження. По ходу УЗД якщо у нас виникали питання вона відповідала на них і намагалося все пояснити. Раніше робили УЗД дітям, але те, що вона побачила на УЗД у мого старшого сина (анатомічна і фізіологіч...

Ulviyya Mammadova

Відео з фахівцем