Отоларингологія, як сфера медицини, цікавила мене з самих перших курсів медичного університету. Я пройшов спеціалізацію з дитячої та дорослої оториноларингології, тому займаюся лікуванням, як дітей, так і дорослих.

З 1993 року працював у відділенні Інституту отоларингології АМНУ ім. О. С. Коломійченка, де отримав багатющий досвід роботи з пацієнтами різної складності. У березні 2002 року захистив кандидатську дисертацію за темою: «Тактика лікування дітей з гіпертрофією піднебінних мигдаликів». Після пройшов стажування з ендоскопічної хірургії носа і навколоносових пазух в Росії. Є автором більше 10 наукових робіт і співавтором кількох монографій.

Беру активну участь у роботі вітчизняних та міжнародних наукових конференцій з отоларингології.

На сьогоднішній день володію методиками пластичної реконструктивної та естетичної хірургії обличчя, ендоскопічної риносінусохірургіі, функціональної та естетичної риносептопластики, маю великий досвід консервативного і хірургічного лікування ЛОР-патологій.

У виборі методу лікування керуюся принципом розумного консерватизму. Я завжди повинен бути впевнений у доцільності обраної мною тактики в інтересах досягнення оптимального для здоров'я пацієнта результату.

Хоцяновський Костянтин Антонович
Хоцяновський Костянтин Антонович
Хоцяновський Костянтин Антонович

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Хочемо залишити свій відгук, так як сьогодні дуже важко знайти хорошого лікаря, а саме фахівця, який знає свою справу. Нам дуже пощастило, і ми знайшли такого ЛОР-лікаря Хоцянівського Костянтина Антоновича в клініці Оберіг. У дитини було збільшено аденоїди, вночі дуже погано дихала, часті застуди, аденоїди природно не змен...

Анна

Відео з фахівцем