Отоларингологія, як сфера медицини, цікавила мене з самих перших курсів медичного університету. Я пройшов спеціалізацію з дитячої та дорослої оториноларингології, тому займаюся лікуванням, як дітей, так і дорослих.

З 1993 року працював у відділенні Інституту отоларингології АМНУ ім. О. С. Коломійченка, де отримав багатющий досвід роботи з пацієнтами різної складності. У березні 2002 року захистив кандидатську дисертацію за темою: «Тактика лікування дітей з гіпертрофією піднебінних мигдаликів». Після пройшов стажування з ендоскопічної хірургії носа і навколоносових пазух в Росії. Є автором більше 10 наукових робіт і співавтором кількох монографій.

Беру активну участь у роботі вітчизняних та міжнародних наукових конференцій з отоларингології.

На сьогоднішній день володію методиками пластичної реконструктивної та естетичної хірургії обличчя, ендоскопічної риносінусохірургіі, функціональної та естетичної риносептопластики, маю великий досвід консервативного і хірургічного лікування ЛОР-патологій.

У виборі методу лікування керуюся принципом розумного консерватизму. Я завжди повинен бути впевнений у доцільності обраної мною тактики в інтересах досягнення оптимального для здоров'я пацієнта результату.

Хоцяновський Костянтин Антонович
Хоцяновський Костянтин Антонович
Хоцяновський Костянтин Антонович

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Хочу висловити подяку Костянтину Антоновичу за професіоналізм і людяність. Крім проф. діагностування моєї проблеми в отоларингології, яку до цього кілька лікарів просто проігнорували, на скаргу не пов'язану з основною проблемою, дав пораду, до якого лікаря звернутися в подальшому. Так і знайшли ниркову гіпертензію, хоча як...

Ксенія

Відео з фахівцем