У 2002 році я з відзнакою закінчив Донецький державний медичний університет ім. М.Горького. Після навчання проходив інтернатуру з хірургії на базі 1 хірургічного відділення Донецького обласного клінічного територіального медичного об'єднання (ДОКТМО). У 2004 році захистив наукову роботу на звання магістра медицини.

З 2004 по 2007 року проходив навчання в аспірантурі на кафедрі факультетської хірургії ім. К.Т. Овнатаняна Донецького Державного Медичного Університету ім. М. Горького. У листопаді 2007 року захистив наукову роботу на звання кандидата медичних наук на тему: «Особливості клінічного перебігу та лікування трофічних і гнійно-некротичних уражень стопи у хворих похилого та старечого віку, що страждають на цукровий діабет». Є автором 24 друкованих робіт і 3 патентів на винахід.

C 2004 року і до недавнього часу працював лікарем хірургом з екстреної допомоги в 1 хірургічному відділенні ДОКТМО. З 2008 року працюю асистентом кафедри загальної хірургії №2 ДонНМУ ім. М.Горького. З 2012 р по теперішній час - доцент кафедри загальної хірургії ДонНМУ ім. М.Горького. Сфера моїх професійних інтересів - це хірургічні аспекти синдрому діабетичної стопи, облітеруючих захворювань нижніх кінцівок, флебології, відеоедоскопічна хірургія захворювань органів черевної порожнини (жовчокам'яної хвороби та її ускладнень, виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки), грижової хвороби.

Цікавлюся застосуванням комп'ютерних технологій в медичній роботі та освіті (розробка мультимедійних навчальних програм, систем тестового контролю і т.д.). У вільний від роботи час захоплююся цифровою фотографією.

Моє життєве кредо можна описати словами Лао Цзи - «Стеж за своїми думками - вони стають словами. Стеж за своїми словами - вони перетворюються в дії. Стеж за своїми діями - вони стають звичками. Стеж за своїми звичками - вони стають характером. Стеж за своїм характером - він стає твоєю долею».

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Відео з фахівцем