Медичну освіту я здобув в Буковинській державній медичній академії. Після навчання працював у відділенні реанімації новонароджених Хмельницької Міської Дитячої Лікарні. Згодом, переїхавши до Києва працював в Інституті Педіатрії, Акушерства і Гінекології Національної Академії Медичних Наук України у відділенні патології та фізіології недоношених новонароджених. Протягом останніх п’яти років працював у Київській міській дитячій клінічній лікарні №1 у відділенні анестезіологічного забезпечення та інтенсивної терапії. Тепер я є членом міцної команди Педіатричної служби клініки «Оберіг».

У 2011 році пройшов стажування в клініці Baden- Baden (Німеччина). Брав участь в конгресах з дитячої анестезіології та нейрореанімації на території Російської Федерації, України.

Сфера моїх професійних інтересів: анестезіологічне забезпечення при різних хірургічних втручаннях, транспортування важкохворих, виходжування новонароджених з низькою вагою.

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Лежали з дитиною в палаті терапії. Вірусна інфекція. Напевно найадекватніший доктор. Уважно слухає. Запитує мої спостереження за дитиною і по ходу коригує лікування. Приходить часто в палату. Налагоджує контакт з дитиною (ніхто крім нього з лікарів цього не робив). Самий адекватний лікар, з яким мали справу за час стаціона...

Євген

Відео з фахівцем