В 1994 році закінчив Тернопільський медичний інститут. Інтернатуру проходив у Львівській міській дитячій лікарні за спеціальністю «Хірургія». В 2000 році пройшов курси спеціалізації по спеціальності «Дитяча урологія» (м. Харків). Закінчив клінічну ординатуру в 2002 році за спеціальністю «Дитяча урологія» в Інституті урології АМН України. Захистив кандидатську дисертацію по темі: «Ендоскопічне лікування міхурово-сечовідного рефлюкса у дітей з нейрогенними дисфункціями сечового міхура» (2006 рік).

На даний момент працюю старшим науковим співробітником відділу дитячої урології ДУ «Інститут урології НАМН України», а також консультую в поліклініці Інституту. Проводжу обстеження і лікування дітей з урологічною патологією на базі Дитячої клінічної лікарні №1 м. Києва. В 2012 році приєднався до лікарської команди Універсальної клініки «Оберіг».

Працюю асистентом кафедри урології НМАПО імені П.Л. Шупика. Викладаю на курсах ПАЦ по спеціальності «Дитяча урологія».

В 2003 році проходив стажування з ендоскопічної урології в м. Москва. В 2005 році закінчив курси з лапароскопічної ендоурології в м. Дніпропетровськ. В 2012 році проходив стажування з лапароскопічної ендоурології в м. Москва. Щорічно беру участь в 5-6 всеукраїнських та міжнародних конференціях. Автор 93 наукових робіт, присвячених проблемам дитячої урології. Консультую і проводжу обстеження дітей з різною урологічною патологією. Основні напрямки хірургічної допомоги:

  • Гідронефроз;
  • Рефлюксуючий та обструктивний мегауретер;
  • Ендоскопічна корекція міхурово-сечовідного рефлюкса;
  • Екстрофія сечового міхура;
  • Камені сечової системи;
  • Гідроцеле;
  • Лапароскопічне лікування варикоцеле;
  • Різні методи лікування крипторхізму (в тому числі лапароскопічне);
  • Фімоз.
В середньому в рік консультую близько 1000 пацієнтів, проводжу близько 300 оперативних втручань.

В дитячій урології потрібно бути не тільки хорошим лікарем за спеціальністю, але й психологом, педагогом, вміти подружитися з маленьким пацієнтом. Допомагаючи дітям, не тільки даєш здоров’я малюкам, але і робиш щасливими їхніх батьків. У вільний від роботи час люблю подорожувати по Україні та Європі.

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Олесь Аркадійович - це лікар від Бога, який відповідально відноситься до своїх пацієнтів. Його поважають за професіоналізм та порядність. Особисто я і моя сім'я дуже вдячні Олесю Аркадійовичу за його золоті руки. Щоб всі лікарі були такі, як Ви, то б ніхто не мав проблем зі здоров'ям. Бажаю Вам міцного здоров'я і всього с...

Аліна

Відео з фахівцем