Я закінчила Національний медичний університет ім. Богомольця у 1997 році за спеціальністю лікувальна справа. Відразу після інтернатури зрозуміла, що мене цікавить в медицині і тому закінчила спеціалізацію з функціональної діагностики при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика. З 2004 року пройшла низка тематичних удосконалень за наступними напрямками: ехокардіографія при серцевій недостатності, добовий моніторинг ЕКГ. У 2010 році закінчила спеціалізацію з кардіології.

Мені дуже пощастило почати свою практичну кар'єру у відділенні функціональної діагностики Київського головного військового госпіталю, де я працювала з кращими лікарями функціональної діагностики, які керувалися комплексним підходом до діагностики хвороб, беручи до уваги об'єктивні показники і клінічну картину хворого. У 2011 році закінчила школу допплерографії: комплексна УЗД в цереброангіологіі. Неодноразово була учасником насичених досвідом Україно-французьких практичних семінарів з ехокардіографії і судинної патології, під керівництвом фахівців з госпіталю ім. Ж. Пампіду (Париж).

Досконало володію методиками діагностичних досліджень серцево-судинної системи: електрокардіографія, проби з дозованим фізичним навантаженням, визначення функції зовнішнього дихання, добовий моніторинг ЕКГ і артеріального тиску ехокардіографія.

Кондрашевська Олена Віталіївна
Кондрашевська Олена Віталіївна

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Дуже вдячна Олені Віталіївні за обстеження і консультацію, надану під час відвідування. Мені, як випускниці медуніверситету, стала прикладом у житті. Дуже приємна людина і хороший фахівець! СПАСИБІ!

Сирота Алина

Відео з фахівцем