Вищу медичну освіту я здобув у Вінницькому Державному медичному Університеті. Згодом в 2007 році закінчив клінічну ординатуру з анестезіології та інтенсивної терапії на базі КМАПО ім. П.Л. Шупика. Регулярно проходжу курси підвищення кваліфікації за спеціальністю. Є постійним учасником з’їздів, конференцій та семінарів Асоціації анестезіологів України.

Особливо цінним для свого розвитку, як професіонала вважаю роботу у Лікарні Швидкої допомоги, де отримав ні з чим не порівнюваний досвід роботи у непростих умовах. Після цього працював у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії Київської багатопрофільної лікарні №3 лікарем анестезіологом.

Цікавлюся та володію різноманітними напрямками інтенсивної терапії, зокрема, при патології дихальної системи, цукровому діабеті, хірургічній патології. Кожне своє стажування та навчання використовую з користю, а саме впроваджую сучасні медичні знання в практику.

Ковальчук Руслан Вікторович

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Через 4 місяці після успішної операції у д-ра Д.В. Слоссера, яка мене повністю змінила на краще, хочу сказати ВЕЛИКЕ СПАСИБІ Руслану! Для мене операція була дуже бажаною)), але вкрай хвилюючою, оскільки була першою в моєму житті. Останнє, що я пам'ятаю перед наркозом, це спокійний голос Руслана, який запевнив, що все буде ...

Альона

Відео з фахівцем