Повну медичну освіту я здобула у Чернівецькому медичному інституті, закінчивши його з відзнакою у 1984 році. Інтернатуру по патологічній анатомії проходила в обласному патологоанатомічному бюро м. Хмельницького. З 1985 року вже працювала на посаді лікаря-патологоанатома у відділенні дитячої патології. У 1992 р. зайняла посаду завідуючої відділенням гістологічних досліджень Хмельницького обласного патологоанатомічного бюро (згодом реорганізований у державний патологоанатомічний центр України). Я завжди прагнула не обмежуватися лише практичною діяльністю, але й займатися науковою роботою також. Саме тому, у співпраці з керівником відділу патологічної анатомії Інституту онкології, я працювала над проблемою лікувального патоморфозу злоякісних пухлин травного тракту з використанням матеріалу Інституту онкології. У 2003 році на основі зібраного матеріалу я захистила докторську дисертацію. Протягом 2004-2007 років працювала на кафедрі патологічної анатомії Івано-Франківського державного медичного університету на посаді професора, де і отримала звання доцента.

Загалом, маю близько 190 наукових публікації у вигляді статей у фахових виданнях, тез у матеріалах конгресів і конференцій, дві монографії у співавторстві.

Моя робота вже давно стала моїм хобі, якому я присвячую більшість свого вільного часу. Незважаючи на здобуті досягнення я постійно продовжую рухатись уперед, як у науковій, так і у практичній діяльності.

Курик Олена Георгіївна
Курик Олена Георгіївна

Питання та відповіді

Відгуки про фахівця

Олено Георгієвно, Ви найкращий викладач!Ми Вас любимо і ніколи не забудемо!

джанета

Відео з фахівцем