Я закінчила в 2011 р. НМУ ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа». В 2011-2013 рр. проходила інтернатуру з радіології при НМУ ім. О.О.Богомольця та на базі відділення променевої діагностики Олександрівської клінічної лікарні м. Києва.

В 2014 р. отримала спеціалізацію з рентгенології на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. В тому же році пройшла курси ТУ «Комп’ютерна та магнітно-резонасна томографія» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

Брала участь у багатьох медичних конференціях, в тому числі, міжнародних.

З 2009 по 2016 р. працювала в Олександрівському консультативно-діагностичному центрі (спочатку на посаді лаборанта МРТ, після закінчення університету – лікаря-рентгенолога на КТ). З 2011 по 2016 р. працювала в Олександрівській клінічній лікарні м. Києва лікарем-рентгенологом на МРТ.

В моїй спеціалізації подобається можливість допомогти поставити діагноз без інвазивних втручань. Робота вимагає постійно оновлювати свої знання в різних напрямках, не тільки в радіологічному та медичному, і це мені дуже подобається, адже люблю дізнаватись щось нове.

Обожнюю тварин та природу. При кожній можливості намагаюся виїжджати за межі міста і обов’язково зі своїм собакою. Люблю спорт. Раніше займалася плаванням. Життя – це рух, і тільки вперед, постійно вдосконалюючи себе, ставлячи перед собою нові цілі та досягаючи їх.

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Відео з фахівцем