Направлення

Закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця (м. Київ) у 2008 р., отримала диплом з відзнакою за спеціальністю «Лікувальна справа». Практичне навчання продовжила в інтернатурі на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика за спеціальністю «Внутрішні хвороби» та подальшою спеціалізацією за фахом «Ендокринологія».

Перший самостійний практичний досвід отримала на поліклінічному прийомі в КЗ «Рівненський обласний ендокринологічний центр» (м. Рівне), який поєднала з освоєнням другої спеціальності «Ультразвукова діагностика» (філіал кафедри Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького).

В 2011-2013 рр. проходила навчання в клінічній ординатурі за спеціальністю «Ендокринологія».

З грудня 2012 р. і дотепер працюю на посаді лікаря-ендокринолога консультативної поліклініки Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України. В процесі роботи оволоділа технікою виконання пункційної біопсії вузлів щитоподібної залози, що розширило можливості більш комплексно підходити до обстеження пацієнта.

Є членом Європейської асоціації ендокринологів (European Society of Endocrinology), Української асоціації ендокринних хірургів.

Первинно вибір спеціальності «ендокринологія» привабив саме її різноманітністю та взаємозв’язком одночасно. Зважаючи на поширеність захворювань, частіше працюю з патологією щитоподібної залози. Цікавими є патологія наднирників, паращитоподібних залоз та гіпофізу.

Люблю подорожувати, хоча і не вдається робити це часто. Новий досвід, нові зустрічі, – через призму яких краще пізнаєш себе. Ніхто не повертається з подорожей таким, яким він був раніше (китайська мудрість).

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Відео з фахівцем