Вищу освіту я здобув в Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця, закінчивши його в 1997 році. В 1999 році здобув спеціалізацію з неврології. Інтернатуру проходив у Київській обласній клінічній лікарні у відділенні захворювань Центральної нервової системи та судинної патології головного та спинного мозку. Протягом 15 років працював в Київській обласній клінічній лікарні лікарем-ординатором. В 2013 році приєднався до команди Універсальної клініки "Оберіг".

Медицина загалом та неврологія зокрема – це моя професія, моє хобі, моє захоплення. Тому я постійно відвідую найцікавіші конференції, майстер-класи за участю як вітчизняних, так і міжнародних спікерів та тренерів. Сфери, які найбільше цікавлять мене у неврології – це судинна патологія головного мозку, невідкладна неврологія, соматоневрологія, дегенеративні захворювання ЦНС.

Окрім практичної роботи, багато часу витрачаю на просвітницьку медичну діяльність, зокрема на радіо та телебаченні. Намагаюся доступною широкому загалу мовою говорити про важливі аспекти медицини.

Я виходець із медичної династії, практично всі мої родичі – медики за фахом, тому любов до медицини вже давно в крові нашої родини!

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Юрій Олександрович багато років тому з Божою допомогою допоміг моєму татові вижити. Мій батько ніколи не хворів, але одного разу дуже сильно застудився, дуже висока температура, почалися судоми. Ми звернулась за допомогою, лікарі діагностували грип і, оскільки були сильні головні болі і ломило кістки, назначили диклофенак,...

Лора