Направлення

В 2004 році я закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. В 2005 році пройшла інтернатуру за спеціальністю «Лабораторна діагностика» в академії ім. П.Л. Шупика.

Постійно підвищую свій професійний рівень: відвідую конференції, проходжу різні тематичні курси вдосконалення з лабораторної діагностики при проліферативних захворюваннях органів та систем, актуальних питань клінічної гематології і трансфузіології, дослідження еякуляту в діагностиці чоловічого непліддя та інше.

З 2005 року працювала лікарем-лаборантом в клініко-діагностичній лабораторії та при відділенні гематологіїї КМКЛ №9. Під час роботи у лікарні отримала багатий досвід в морфологічній діагностиці онкогематологічних захворювань.

В лабораторній діагностиці для мене найцікавіше – це діагностика реактивних змін системи крові і онкогематологічних захворювань, морфологічне дослідження і диференційний підрахунок пунктатів кісткового мозку, мазків периферійної крові.

Я дуже рада працювати в одній команді з висококваліфікованими лікарями клініки «Оберіг» і брати участь в постановці, диференціації діагнозів та лікуванні наших пацієнтів.

Моє життєве кредо: «Стався до людей так, як хочеш, щоб вони ставилися до тебе».

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Відео з фахівцем