Я закінчив медичний факультет Ужгородського державного медичного університету в 1998 році. Інтернатуру з хірургії проходив на базі Ужгородської обласної клінічної лікарні, яку закінчив в 2000 році. По закінченню інтернатури працював лікарем-хірургом в Чопської вузлової лікарні. З 2001 по 2003 рік, переїхавши до Києва, навчався у клінічній ординатурі Національного медичного університету ім. А.А. Богомольця на базі Київської лікарні швидкої допомоги.

Оскільки навчатися я люблю, то невпинно продовжую вдосконалювати свої знання. Так, в 2004 році я пройшов додаткову спеціалізацію з проктології, а в 2010 році з рентгенології. У 2006 році закінчив курси «спеціалізація з ендоскопії» в КМАПО ім. П.Л. Шупика.

У 2005 році брав участь у науковій конференції VI українська школа-семінар «Мініінвазивні технології в сучасній хірургії» (м. Славське). У 2006 році був учасником симпозіуму, школи семінару «Лапароскопічні технології в сучасній медицині» (м. Львів). Починаючи з 2008 року, активно беру участь у щорічних з'їздах лікарів-ендоскопістів, які проходили в різних містах України: Києві, Миколаєві, Івано-Франківську. У 2009 році був учасником Російсько-Японської школи-семінару в м. Москва.

З 2004 року я працював лікарем-хірургом в поліклініці сімейного типу «Русанівка». З 2005 року працював лікарем-ендоскопістом в Київській обласній клінічній лікарні. Протягом 2005-2009 років працював за сумісництвом лікарем-хірургом хірургічного відділення Київської обласної клінічної лікарні. Також з 2004 працював за сумісництвом лікарем-хірургом в Ірпінській районної лікарні. Маю 2 патенти на корисну модель «Зонд для ентерального харчування при захворюваннях шлунково-кишкового тракту» і «Спосіб установки зонда для ентерального харчування при захворюваннях шлунково-кишкового тракту».

З 2007 року почав впроваджувати транспапілярні ендоскопічні втручання при жовчнокам'яній хворобі ускладненій холедохолітіазом, холангитом. Видалення конкрементів з жовчних шляхів, стентування холедоха і Вірсунгової протоки при їх обструкції пухлинного генезу. На сьогоднішній день в Універсальній клініці «Оберіг» виконую весь обсяг ургентних та планових ендоскопічних обстежень та ендоскопічних оперативних втручань на органах черевної порожнини: гастродуоденоскопії, колоноскопії, транспапілярні втручання. Володію методами ендоскопічного гемостазу (ін'єкційний, коагуляційний, механічний); маю досвід склеротерапії та лікування варикозного розширення вен стравоходу.

На даний момент працюю над кандидатською дисертацією, яку планую закінчити найближчим часом

Негря Євгеній Васильович

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Прекрасний спеціаліст і людина. Дякуємо Богові, що в складний період ми потрапили на обстеження до Євгена Васильовича. Він налаштував нас не зволікати з подальшими обстеженнями. Пізніше його попередній діагноз повністю підтвердився.

Надія

Відео з фахівцем