Вищу освіту я здобула у м. Києві, закінчивши з відзнакою Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. З 1996 року працюю в ДУ «Інститут гематології та трансфузіології НАМН України», на даний час на посаді провідного наукового співробітника відділення захворювань системи крові.

Щорічно беру участь у роботі Європейського конгресу гематологів, багато років поспіль мої наукові роботи друкуються у збірнику Hematologica Європейського суспільства гематологів. Починаючи з 2008 року, є учасником щорічного Американського конгресу гематологів. Також регулярно виступаю з науковими доповідями на європейських та вітчизняних конференціях, з’їздах, семінарах.

На сьогоднішній день пріоритетним напрямком моїх наукових досліджень є вивчення механізмів резистентності при лікуванні хворих з гематологічною патологією препаратами таргетної (цілеспрямованої) дії.

У 2016 році мені присвоєно науковий ступінь доктора медичних наук. Тема дисертаційної роботи: «Механізми формування відповіді на лікування інгібіторами тирозинкінази та прогнозування ефективності терапії у хворих на хронічну мієлоїдну лейкемію»

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Тетяна Петрівна - відмінний фахівець. Вислухала уважно, розпитала про все моє життя і відповіла компетентно на всі питання. Проаналізувавши її рекомендації і потрапивши до інших лікарів, я можу сказати, нічого зайвого не призначає. Я задоволена, що потрапила саме до неї.

Ольга Єфименко

Відео з фахівцем