Я закінчила магістратуру Львівського державного університету фізичного виховання за спеціальністю «Фізична реабілітація». Навчання проводилося за канадською та голландською моделями підготовки фахівців з фізичної реабілітації. Під час навчання була активною студенткою, стала переможцем Всеукраїнської олімпіади з фізичної реабілітації. Продовжую удосконалюватися в питаннях реабілітації, навчаючись в аспірантурі за напрямом «Фізична реабілітація».

Свій практичний досвід напрацьовувала у відділеннях лікарень м. Львова (неврологічне, нейрохірургічне, ортопедичне, педіатричне, кардіологічне відділення). Стажувалася у навчально-реабілітаційному центрі «Джерело» та у спеціалізованій геріатричній лікарні у Львові. Пройшла спеціалізовану клінічну практику з фізичної реабілітації хворих з інсультом в неврологічному відділенні міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова. Зараз володію всіма методами фізичної реабілітації, поглиблено займаюся реабілітацією та відновленням функції руки та кисті у пацієнтів після інсульту, широко використовую у своїй практиці спеціалізовані методики відновлення дрібної моторики пальців руки. Займаюся питаннями ресоціалізації та відновлення навичок повсякденного життя у хворих, які перенесли порушення мозкового кровотоку. Поглиблено вивчаю і застосовую в своїй практиці методики відновлення пам'яті, уваги, уміння писати.

З 2004 року є членом Львівської обласної організації активної реабілітації людей з особливими потребами, з 2006 року - Львівської обласної асоціації фахівців з фізичної реабілітації, з 2007 року - Української асоціації фахівців з фізичної реабілітації.

Своїм хобі вважаю йогу, плавання, люблю малювати і їздити на велосипедах. Одним словом, люблю активно і різноманітно проводити свій відпочинок. Упевнена, що все що в житті відбувається - тільки на краще!

Піонтківська Надія Ігорівна
Піонтківська Надія Ігорівна
Піонтківська Надія Ігорівна

Питання та відповіді

Відгуки про фахівця