Я закінчив факультет фізичної реабілітації Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» (м. Житомир). Після навчання пройшов курс підготовки з фізичної реабілітації за канадською та голландською програмами підготовки. У 2005 році пройшов повний курс навчання за програмою «Юмейхо-терапія» на базі медичного інституту Української Асоціації народної медицини (м. Київ). У 2007 році закінчив магістратуру Київського національного університету фізичного виховання і спорту, факультет фізичної реабілітації. В 2013-2014 роках проходив навчання з Бобат-терапії для дорослих, базового та просунутого рівнів у місті Кракові, Польща. Є сертифікованим Бобат-терапевтом.

З 2004 року працював в неврологічному відділенні обласної клінічної лікарні м. Житомир. З 2006 працював у реабілітаційному центрі для осіб з травмами спинного мозку «Відродження АРС», м. Київ, на посаді фахівця з фізичної реабілітації. З 2008 року працював в Інституті геронтології АМН України, у відділенні клінічної фізіології та патології опорно-рухового апарату. З 2010 року працюю в клініці «Оберіг» на посаді фахівця з фізичної реабілітації.

Володію всіма методами обстеження та фізичної реабілітації неврологічних хворих. Використовую в роботі методики Бобат, PNF, займаюся відновленням рухової активності (вчу пацієнтів після інсульту сидіти, стояти, ходити). Займаюся проблемами спастичності та утворення патологічних поз у хворих після інсульту. Є фахівцем з питань ортезування та підбору засобів пересування для пацієнтів після інсульту і травм. Член Української асоціації фахівців з фізичної реабілітації.

Крім роботи веду активний спосіб життя: їзда на велосипеді, граю у волейбол, футбол, баскетбол. Багато читаю, як художньої, так і наукової літератури.

Піонтківський Михайло Іванович
Піонтківський Михайло Іванович

Питання та відповіді

Відгуки про фахівця