У 2003 році я з відзнакою закінчила Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця. Інтернатуру за спеціальністю дитяча анестезіологія пройшла на базі КМАПО ім. П.Л. Шупика.

Ще до закінчення медичного університету працювала медсестрою хірургічного відділення міської клінічної лікарні № 8. За сумісництвом працювала лікарем педіатром виїзної бригади швидкої медичної допомоги.

З 2003 року протягом 10 років працюю лікарем-анестезіологом дитячого відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії Київської міської клінічної лікарні № 1.

Робота на «швидких» виховала в мені таку незамінну для лікаря-анестезіолога якість, як стресостійкість. У будь-яких ситуаціях зберігаю спокій, оскільки це, на мою думку, запорука успіху в лікуванні.

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Спасибі величезне анестезіологу Пузік Олені Анатоліївні за Вашу роботу і людське ставлення. Дякую всьому медичному персоналу педіатричного стаціонару клініки. Всім педіатрам, медсестричкам, санітаркам за Ваше добре і душевне ставлення до маленьких пацієнтів та їхніх батьків. За те, що любите свою роботу і якісно її викону...

Анастасія Савінська

Відео з фахівцем