В 1994 році закінчив Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця. В 1999 році пройшов окремий курс з літотрипсії та підбору апаратури для неї на базі Боткінської та 2-ої Президентскьої лікарні м. Москва. В 2005 році закінчив клінічну ординатуру з урології на базі КМАПО ім. П.Л. Шупіка. В 2010 році закінчив спеціалізацію з літотрипсії при інституті урології АМН України.

Одразу після закінчення навчання почав працювати за спеціальністю. За три перших роки роботи в Чернігівській обласній лікарні отримав базові навики хірургічної урології (аденомектомія, нефротомія, мала хірургічна урологія). Протягом двох років працював в Київській міській клінічній лікарні №6.

Основні сфери практичної діяльності – запальні процеси чоловічої статевої системи, репродуктологія, сечокам’яна хвороба, нетримання сечі, еректильна дисфункція. Моє життєве кредо завжди є та буде: здоровий спосіб життя. Люблю екстремальні види відпочинку – рафтинг, сплав по воді на плотах, контактні види спорту.

Роздобудько Ігор Михайлович
Роздобудько Ігор Михайлович
Роздобудько Ігор Михайлович

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Спасибо за проявленніе отзывчивость и профессионализм, комфортный прием. Ваши советы действительно заслуживают внимания. Рекомендую как специалиста.

Vira

Відео з фахівцем