Вищу медичну освіту я здобула в медичному університеті імені О.О. Богомольця, який закінчила у 1999 році. Клінічну ординатуру та аспірантуру пройшла на кафедрі неврології №1 Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, де і захистила кандидатську дисертацію на тему: «Магнітолазеротерапія в комплексному лікуванні хворих в гострому періоді ішемічного інсульту» в 2004 р. З цього ж року почала працювати асистентом кафедри неврології №1 МАПО ім. П.Л.Шупика, а з 2012 р. – працюю доцентом цієї ж кафедри.

Отримала післядипломну освіту за програмою AFSA з неврології в університеті Луі Пастера (Страсбург, Франція) на базі університетської клініки та в госпіталі Rene Dubos (Pontoise, Ile-de-France) в 2005-2007 роках. В 2008 році відвідала Зальцбурзький семінар з неврології. В 2010 році пройшла фахове стажування в Бельгії (EFNS Department to Department Cooperation Programme CHR de la Citadelle).

В сферу моїх професійних інтересів входить лікування захворювань центральної та периферичної нервової системи, лікування головного болю, епілепсії, рухових розладів.

В своїй роботі і у повсякденному житті керуюся одним простим правилом: зустрів людину – порадуй її, бодай теплим поглядом - і сам зігрієшся.

Відгуки про фахівця

Наталіє Іванівно, висловлюю Вам свою щиру подяку від усього серця! Саме з Вами мені було максимально комфортно і легко справлятися з нелегким процесом лікування. Ваша зацікавленість в отриманні якісного результату для пацієнта була дуже цінною для мене. На будь-яке найскладніше питання пацієнта Ви миттєво легко давали повн...

Наталія

Відео з фахівцем