Вищу медичну освіту я отримала в Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця. Закінчивши його в 1999 році, почала працювати в київському міському пологовому будинку №1 лікарем гінекологічного відділення та відділення патології вагітних, а також лікарем пологового залу. За 9 років роботи в державному пологовому будинку я отримала величезний досвід роботи з різними пацієнтками.

На сьогоднішній день я маю кілька спеціалізацій: з ендоскопічної хірургії, реконструктивно-пластичним операціям в гінекології, лапароскопії в гінекології. В 2009 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Профілактика перинатальної патології при аномаліях родової діяльності на фоні плацентарної дисфункції». В 2011 році пройшла стажування з ендоскопічної хірургії в гінекології в університетській клініці СІСЕ (Клермон-Феран, Франція).

Я вдячна долі за те, що вона дала мені можливість протягом 2 років щоденно працювати з видатним талановитим лікарем від Бога, Анатолієм Федоровичем Єфименко. Вважаю за честь бути його ученицею.

Володію традиційними методами оперативної гінекології, в тому числі технікою лапароскопії та внутрішньоматкової хірургії. Мої пріоритетні напрямки діяльності: оперативна гінекологія з використанням малоінвазивних технологій, виявлення причин та лікування безпліддя; ведення пацієнток з міомою матки, гіперпластичними процесами ендометрію, ендометріозом, захворюваннями шийки матки.

Я впевнена, що якщо робота не приносить задоволення – необхідно терміново її змінювати. Завдяки цьому життєвому принципу, я завжди отримую задоволення від того, чим я займаюся.

Савіна Зоя Олександрівна
Савіна Зоя Олександрівна

Відгуки про фахівця

Зоє Олександрівно,

Величезне Вам спасибі за можливість ще раз стати мамою! 4 місяці тому я була прооперована доктором, і зараз я можу сказати: все пройшло відмінно! Мені зібрали шийку з глибоким розривом. Я 4 роки шукала "свого" доктора і, потрапивши на прийом до Савіної З.А., всі сумніви розвіялися. Дійсно, Лікар в...

Світлана