Медичну освіту я отримала в Білоцерківському медичному училищі, яке закінчила в 1989 році. Відразу після закінчення навчання пішла працювати за фахом в роддом акушеркою, де працювала протягом трьох років. У зв'язку з переходом чоловіка військовослужбовця в іншу місцевість, змінила місце роботи і почала працювати в Ірпінській поліклініці дільничною медсестрою.

Весь мій професійний шлях - це поєднання нелегкої роботи з постійним навчанням і поглибленням моїх знань і умінь. Так, на базі Клінічної поліклініки № 1 я освоїла курси невідкладної медичної допомоги на догоспітальному етапі (2008 рік). Регулярно проходжу курси підвищення кваліфікації в 2005 році пройшла вдосконалення за спеціальністю хірургія на базі Київського медичного коледжу ім. П.І. Гаврося, в 2008 році на базі інституту ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренко освоїла цикл «медична сестра поліклініки».

З 2004 року працюю в приватному медичному секторі. З 2006 року постійно займала посаду головної медичної сестри в різних приватних медичних закладах м. Києва. З 2010 року працюю в дорослому стаціонарі Універсальної клініки «Оберіг», де відчуваю себе на своєму місці. Дружний колектив, відмінні умови роботи перетворюють мою роботу в задоволення!

Своїм другим покликанням після роботи вважаю виховання своїх дітей, їм приділяю весь вільний час, ділю з ними всі радощі і труднощі і постійно пишаюся їх особистими досягненнями. Вважаю себе щасливою людиною, оскільки маю все, чого хотіла: улюблену роботу і міцну сім'ю.

Важка Людмила Анатоліївна

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Відео з фахівцем