Направлення

Я з відзнакою закінчив Донецький національний медичний університет, там же навчався в магістратурі та аспірантурі за спеціальністю «Терапія». Захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю «Кардіологія». В теперішній час поєдную роботу з навчанням в докторантурі і готую до захисту докторську дисертацію з проблем захворювань органів дихання.

З 2012 року працюю доцентом кафедри внутрішніх хвороб факультету післядипломної освіти Донецького медичного університету. На даній посаді був відповідальним співробітником кафедри з питань наукової та лікувальної роботи пульмонологічного напрямку, а також куратором курсу «Основи доказової медицини та методологія наукового дослідження» для аспірантів. Був членом Науково-координаційної ради Донецького національного медичного університету.

Крім регулярних передатестаційних циклів з підвищення кваліфікації за спеціальністю «Терапія», постійно вдосконалюю свій науковий і практичний рівень. Володію методикою добового (Холтерівського) моніторування електрокардіограми і артеріального тиску. Неодноразово проходив сертифікацію з GCP (належної клінічної практики). В 2013 році проходив стажування за програмою Європейського респіраторного товариства «Моніторинг астми, хронічного обструктивного захворювання легень та іншої патології дихальних шляхів». В 2014 році після відповідного стажування в Барселоні (Іспанія) вперше в Україні отримав «Європейську спірометричну ліцензію» (European Spirometry Driving License). Я є дійсним членом Європейського Респіраторного Товариства (European Respiratory Society), Американського Торакального Товариства (American Thoracic Society), Американської Колегії Пульмонологів і Торакальних Спеціалістів (American College of Chest Physicians).

Попри те, що наукові інтереси були пов’язані з кардіологію, а в останні роки з пульмонологією, завжди називав і називаю себе терапевтом. Терапевт працює одночасно і «детективом», і лікарем, і психологом. Ця робота забезпечує широкий клінічний кругозір і не дозволяє зупинитись в професійному зростанні.

Мій улюблений професійний девіз – цитата академіка В.М. Бєхтєрєва: «Якщо хворому після розмови з лікарем не полегшало, то це не лікар».

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Вдячна за швидку кваліфіковану діагностику, індивідуальний підхід та професіоналізм.

Інна