В 1993 році я закінчила Чернівецький державний медичний інститут. Первинну спеціалізацію з педіатрії проходила на базі Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні. Після закінчення інтернатури працювала асистентом кафедри госпітальної педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Буковинської державної медичної академії.

В 2001 році захистила кандидатську дисертацію. Оскільки мене завжди цікавила тема лікування дитячих інфекцій, то за рік я пройшла спеціалізацію з дитячих інфекційних хвороб у Львівському державному медичному університеті ім. Д. Галицького.

В 2011 році пройшла тренінг на тему: «Актуальні питання щодо безпеки та ефективності імунізації» (від UNICEF).

Маю багаторічний досвід спостереження дітей від народження, проведення профілактичних щеплень. Сферою моїх професійних інтересів умовно можна назвати діагностику та лікування дітей з різними соматичними та інфекційними захворюваннями.

Моя професійна позиція збігається з життєвою: я завжди керуюся принципами поваги, командної роботи, ефективності, як в роботі, так і в житті.

Ященко Людмила Василівна
Ященко Людмила Василівна
Ященко Людмила Василівна
Ященко Людмила Василівна

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Моя донька Сандра не боїться двох лікарів. Людмилу Василівну і стоматолога Марину (не з Оберігу). Після стаціонару дуже боялася лікарів. Людмила Василівна враховує в лікуванні всю інформацію про дитину. Завжди дуже уважна і думає значно глибше інших. Спасибі, за те що не стає формальною. Її терапія значно ефективніша ніж ...

Штендель Олена Валеріівна

Відео з фахівцем