В 1993 році я закінчила Чернівецький державний медичний інститут. Первинну спеціалізацію з педіатрії проходила на базі Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні. Після закінчення інтернатури працювала асистентом кафедри госпітальної педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Буковинської державної медичної академії.

В 2001 році захистила кандидатську дисертацію. Оскільки мене завжди цікавила тема лікування дитячих інфекцій, то за рік я пройшла спеціалізацію з дитячих інфекційних хвороб у Львівському державному медичному університеті ім. Д. Галицького.

В 2011 році пройшла тренінг на тему: «Актуальні питання щодо безпеки та ефективності імунізації» (від UNICEF).

Маю багаторічний досвід спостереження дітей від народження, проведення профілактичних щеплень. Сферою моїх професійних інтересів умовно можна назвати діагностику та лікування дітей з різними соматичними та інфекційними захворюваннями.

Моя професійна позиція збігається з життєвою: я завжди керуюся принципами поваги, командної роботи, ефективності, як в роботі, так і в житті.

Ященко Людмила Василівна
Ященко Людмила Василівна
Ященко Людмила Василівна
Ященко Людмила Василівна

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Сьогодні були на прийомі у лікаря Ященко Людмили Василівною в клініці Оберіг. Синок мій навіть не помітив, як пройшов прийом. Доктор уважно і акуратно оглянула все тіло дитини! Мені подобається, що вона не витрачає ні хвилини на порожні розмови, все по темі і головне зрозумілою для мене мовою! Більш якісної консультації я ...

Віка

Відео з фахівцем