Новости

XV Нейростудії: хвороба Помпе та діабетичні нейропатії в практиці невролога

До Всесвітнього дня орфанних захворювань в Універсальній клініці «Оберіг» 27 лютого 2019 р. відбулося засідання проекту клініки «Нейростудії» за темою «Хвороба Помпе та діабетичні нейропатії в практиці невролога». Для широко неврологічного загалу семінар транслювався наживо в соціальній мережі Facebook. Це унікальна можливість отримати сучасні знання для фахівців, що проживають по всій території України, в тому числі в невеликих містах та селах. Таким чином Універсальна клініка «Оберіг» займається не тільки лікувальною, але й науково-просвітницькою діяльністю.

Направлення:
Неврологія
Відділення:
Інсультний центр
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»

XXIV Гастростудія: сучасні підходи до лікування функціональних захворювань кишківника

В Універсальній клініці «Оберіг» 14 листопада 2018 року відбулася XXIV Гастростудія, присвячена функціональним захворюванням кишківника. Гастростудії – це освітні заходи для гастроентерологів, терапевтів, лікарів загальної практики та ендоскопістів, які вже багато років проходять в нашій клініці та завжди викликають велику зацікавленість медичної спільноти.

Направлення:
Гастроентерологія
Відділення:
Гастроцентр
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»

Спеціалізовані навчальні курси для лікарів в рамках конгресу «Інсульт та судинно-мозкові захворювання»

Сьогодні в Універсальній клініці «Оберіг» відбулися спеціалізовані навчальні курси для лікарів в рамках IV національного конгресу «Інсульт та судинно-мозкові захворювання». На заході виступив Сітухо Максим Іванович, лікар-отоларинголог/отоневролог (Інститут невідкладної та відновної хірургії ім. В.К. Гусака НАМН України) з доповіддю про гострий вестибулярний синдром. Костюковська Ганна Євгеніївна, к.м.н., доцент кафедри «Променевої діагностики» Харківської медичної академії післядипломної освіти, познайомила слухачів з основами інтерпретації МРТ, КТ та МСКТ ангіографії головного мозку. Омельяненко Анатолій Анатолійович, к.м.н., дитячий невролог клініки «Оберіг», представив курс присвячений електроенцефалографії.

Направлення:
Інсульт, Неврологія
Відділення:
Інсультний центр
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»

29 жовтня – Всесвітній день боротьби з інсультом

Хронічні неінфекційні захворювання є головною проблемою громадського здоров'я і вагомим бар'єром для успішного соціально-економічного розвитку в світі. Серцево-судинні захворювання спричиняють понад 17,5 млн. смертей щороку, рак – близько 8,2 млн. смертей, хронічні респіраторні захворювання та діабет – 4 млн. і 1,5 млн. відповідно. Понад 80% передчасних смертей від хронічних неінфекційних захворювань припадає на країни з низьким та середнім рівнем доходів. Згідно оцінок експертів Світового економічного форуму (2011), економічні втрати внаслідок хронічних неінфекційних захворювань тільки у країнах із низьким та середнім рівнем доходів за 2011-2025 роки перевищать 7 трлн. доларів США.

Направлення:
Діагностика інсульту, Інсульт, Реабілітація після інсульту
Відділення:
Інсультний центр
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»

Розпочато вакцинацію від грипу сезону 2018/2019!

В Універсальній клініці «Оберіг» відкрито сезон вакцинації від грипу, як дорослих, так і дітей! Ми використовуємо безпечні та ефективні вакцини Vaxigrip Tetra (Санофі Пастер, Франція) та GC Flu (Грін Кросс Корпорейшн, Корея). Вакцини виготовляються з актуальних штамів вірусу грипу, їхній склад щорічно оновлюється відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВОЗ). Вакцина Vaxigrip Tetra використовується для дорослих та дітей віком від 3 років, GC Flu – від 6 місяців.

Направлення:
Вакцинація (щеплення для дорослих та дітей)
Відділення:
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»

XIV Нейростудії: в центрі уваги – периферична нервова система

В Універсальній клініці «Оберіг» 10 жовтня 2018 р. відбулися XIV Нейростудії – чергова зустріч в рамках освітнього проекту для фахівців в галузі клінічних нейронаук. Захід був присвячений периферичній нервовій системі (вдруге за час роботи проекту). Проводилась пряма трансляція у соціальній мережі Facebook.

Направлення:
Неврологія
Відділення:
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»

Курс ТУ «Ендоскопічна діагностика і ендоскопічна хірургія передракових захворювань і ранніх стадій раку товстої кишки»

Шановні колеги! 24-28 вересня 2018 року на базі відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії Універсальної клініки «Оберіг» (м. Київ, вул. Зоологічна, 3в), яка є клінічною базою Інституту післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, буде проведено цикл тематичного удосконалення за темою: « Ендоскопічна діагностика і ендоскопічна хірургія передракових захворювань і ранніх стадій раку товстої кишки».

Заяви на участь в указаному ТУ слід надати до 25.09.2018.

Куратор циклу – к.м.н., доцент Яковенко Владислав Олександрович. Контактний телефон: (050) 381 81 30, електронна пошта: v.yakovenko@oberig.ua.

Направлення:
Гастроентерологія, Ендоскопія
Відділення:
Гастроцентр
Теги:
Яковенко Владислав Олександрович

Гастроентеролог-дієтолог Н. В. Динник закінчила курс Європейської Сертифікації з клінічної нутріціології

Гастроентеролог-дієтолог Наталія Вікторівна Динник щойно повернулась з конгресу з клінічного харчування European Society Clinical Nutrition and Metabolism у місті Мадрид, Іспанія, на якому вона перша з України успішно завершила за 2 роки повний курс Європейської Сертифікації з клінічної нутріціології (Спеціалізація ентерального та парентерального харчування).

Направлення:
Дієтологія
Відділення:
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»

Презентація нового програмного забезпечення для УЗ-діагностики

2 серпня 2018 року на базі клініки «Оберіг» відбувся майстер-клас на тему: «Презентація нового програмного забезпечення для УЗ-діагностики пацієнтів з дифузними захворюваннями печінки на апараті Aplio і800». Куратор майстер-класу від клініки: Рєпіна Наталія Володимирівна. Майстер-клас складався з 2-ох частин. 1-а частина – теоретична – включала короткі презентації від спікерів: Наталії Рєпіної, Олега Динника, Вікторії Сердюк та Ірини Бекало. 2-а частина – практична: було оглянуто 5 пацієнтів (2 – еластографія печінки, 2 – еластографія ЩЗ, 1 – УЗД скелетно-м'язевої системи за допомогою датчика з високою роздільною здатністю (24 мГц)).

Направлення:
УЗД
Відділення:
Діагностичне відділення
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»

Нутритивна підтримка онкологічних пацієнтів

В Універсальній клініці «Оберіг» 31 липня 2018 р. відбулася лекція латвійського експерта з клінічного харчування та метаболізму доктора Георгія Моїсеєва (Georgijs Moisejevs). Вона була присвячена нутритивній недостатності при онкологічних захворюваннях та застосуванню ентерального харчування в клінічній онкології.

Направлення:
Дієтологія, Онкологія
Відділення:
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»