• Головна
  • Новини
  • Клініка «Оберіг» – експертний центр в сфері дитячої хірургії та урології!

Клініка «Оберіг» – експертний центр в сфері дитячої хірургії та урології!

10 квітня 2017 р.

В Універсальній клініці «Оберіг» 6-7 квітня 2017 року відбулася п’ята ювілейна Науково-практична конференція з міжнародною участю «Малоінвазивна хірургія та урологія дитячого віку». На заході виступили доповідачі з України, а також з Іспанії, Сербії, Франції, Польщі, Туреччини та Великобританії. Наступного дня, 8 квітня, пройшов майстер-клас «Сучасні аспекти лікування гіпоспадії у дітей».

Науково-практичну конференцію «Малоінвазивна хірургія та урологія дитячого віку 2017» відвідало близько 150 гостей. На заході були представлені найсучасніші напрямки медицини, такі як фетальна хірургія, реконструктивно-пластична хірургія пацієнтів з аномаліями розвитку сечостатевої та урогенітальної систем.

Мануель Лопез (Іспанія)
Мануель Лопез (Іспанія)

Про нові досягнення в дитячій хірургії та урології розповіли Карлос Джин (Іспанія), Радаш Джинович (Сербія), Мануель Лопез (Іспанія), П'єр-Ів Мюре (Франція), Даріуш Патковський (Польща), Сердар Тегюль (Туреччина), Мунтар Хаддат (Великобританія), Пьотр Чаудерна (Польща). Також виступили українські доповідачі: Вадим Барухович, Олександр Гладкий, Андрій Дворакевич, Вікторія Захарко, Сергій Коваль, Андрій Наконечний, Ростислав Наконечний, Василь Притула, Петро Русак, Володимир Селюк.

Традиційно в рамках конференції проводились прямі відеотрансляції хірургічних втручань з коментарями експертів – «Жива хірургія». Цього року вперше відбулась одночасна трансляція з двох операційних. В перший день було проведено 4 операції (одна з яких тривала 9 годин), на другий – три операції. Вперше в Україні у дітей було виконано унікальне хірургічне втручання – пересадку сечовода в сечовий міхур дитині віком 1,5 роки лапароскопічним методом Мануелем Лопезом та керівником Центру інноваційних технологій в дитячій хірургії та урології Універсальної клініки «Оберіг» Годіком О.С.

Одночасна відеотрансляція з двох операційних
Одночасна відеотрансляція з двох операційних

Щорічні науково-практичні конференції з міжнародною участю «Малоінвазивна хірургія та урологія дитячого віку», що проводяться в клініці «Оберіг», завоювали серед фахівців високу довіру через інформативність та практичну значущість для професійного зростання лікаря. Ми не тільки поширюємо знання, але і втілюємо їх на практиці. Універсальна клініка «Оберіг» вже 8 років займається малоінвазивною хірургією дитячого віку, яка має вагомі переваги, такі як мінімальна травматичність, мінімізація больових відчуттів, а, значить, і швидка реабілітація, короткотривале перебування в стаціонарі, а також максимальний косметичний ефект. Найкраща нагорода – це посмішка дитини! Звертайтесь в Центр інноваційних технологій в дитячій хірургії та урології за телефонами 044/063 521 03 03!

Направлення:
Дитяча урологія, Дитяча хірургія
Відділення:
Центр інноваційних технологій в дитячій хірургії та урології
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»