• Головна
  • Новини
  • Вчимося у найкращих: лікар-гематолог Т.П. Перехрестенко пройде стажування в «Інституті Онкології Басельга»

Вчимося у найкращих: лікар-гематолог Т.П. Перехрестенко пройде стажування в «Інституті Онкології Басельга»

2 березня 2018 р.

Відповідно до договору про співпрацю між Універсальною клінікою «Оберіг» та «Інститутом Онкології Басельга» 5 березня 2018 р. лікар-гематолог Т.П. Перехрестенко розпочне стажування на робочому місці у наших партнерів – визнаного світового лідера надання онкологічної медичної допомоги. Т.П. Перехрестенко отримає можливість перейняти досвід у своїх колег з «Інституту Онкології Басельга» та запровадити його в нашій клініці. Вона буде задіяна в щоденній роботі команди Інституту для отримання цілісної картини всіх процесів, пов’язаних з діагностикою та лікуванням пацієнтів. Крім того, Т.П. Перехрестенко братиме участь в професійних зустрічах та наукових сесіях співробітників Інституту.

Довідка

Інститут онкології Басельга (Instituto Oncologico Baselga) є одним із визнаних світових лідерів у галузі медичних досліджень та лікування онкологічних захворювань. Він носить ім’я свого керівника та провідного фахівця – доктора Хосе Басельга, який у даний час обіймає посаду президента Американської асоціації онкологічних досліджень (American Association for Cancer Research) та головного лікаря Онкологічного центру ім. Слоуна-Кеттерніга у Нью-Йорку, а також завідує кафедрою онкології та гематології Гарвардської школи медицини. У Інституті Басельга застосовують два головних принципи надання онкологічної допомоги – індивідуалізацію та персоналізацію лікування.

Т.П. Перехрестенко
Т.П. Перехрестенко

Т.П. Перехрестенко – лікар-гематолог, доктор медичних наук. Результати наукових досліджень щорічно друкуються у журналі Hematologica Європейської асоціації гематологів (2010-2017 рр.). У 2012, 2015, 2016, 2017 роках була запрошена міжнародними експертами для постерних доповідей на конгреси European Hematology Association у м. Амстердам, Мілан, Копенгаген, Мадрид. У квітні 2017 року виступала з усною доповіддю в університеті м. Турин (Італія) на CML Preceptorship. Має понад 120 наукових праць, близько 20 – у зарубіжних збірниках та журналах, співавтор навчального посібника та наукового видання.

Направлення:
Гематологія
Відділення:
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»