• Головна
  • Новини
  • VII Нейростудії: міждисциплінарні підходи до діагностики та лікування пацієнтів з хронічним болем

VII Нейростудії: міждисциплінарні підходи до діагностики та лікування пацієнтів з хронічним болем

18 жовтня 2017 р.

В Універсальній клініці «Оберіг» 11 жовтня 2017 року відбулися VII Нейростудії, присвячені міждисциплінарним підходам до діагностики та лікування хронічного болю. На заході виступили лікарі клініки «Оберіг»: невролог, завідуючий Інсультним центром Юрій Фломін та нейрохірург Вадим Ілляшенко.

Юрій Фломін розповів гостям Нейростудій про больову форму хронічної полінейропатії. До 10% людей старше 40 років страждають сенсорними нейропатіями. У більшості пацієнтів спостерігається ураження дрібних нервових волокон, яке супроводжується болем, порушенням сну, хиткістю та падіннями, що значно погіршує якість життя хворого. Половина випадків припадає на діабетичні нейропатії. В момент постановки діагнозу цукрового діабету 2 типу необхідно провести скринінг на ДСП (діабетичну сенсорну полінейропатію). У випадку цукрового діабету 1 типу обстеження призначається через 5 років після постановки діагнозу. Доповідач наголосив на важливості міждисциплінарного підходу в лікуванні ДСП з залученням команди лікарів – неврологів та ендокринологів.

VII Нейростудії
VII Нейростудії

Вадим Ілляшенко розповів про роль центральної сенсибілізації при хронічному болі. В Європі кожен п’ятий дорослий страждає від хронічного болю. У таких пацієнтів розвивається центральна сенсибілізація – підвищення реактивності нейронів в центральній нервовій системі до звичних або підпорогових больових стимулів. Проблема є надзвичайно актуальною, і для її вирішення необхідний комплексний підхід в лікуванні, який виходить за межі використання медикаментів. Поєднання навчання фізіології болю та рухової терапії покращує фізичні можливості та зменшує біль. Також Вадим Ілляшенко познайомив слухачів з паттернами (синдромами) механічного болю в нижній частині спини та методами їхнього лікування.

Якщо Ви страждаєте від хронічного болю, не втрачайте надії! Зверніться в Універсальну клініку «Оберіг»! Наші лікарі мають багатий досвід успішного лікування хронічного болю. Телефонуйте за номерами 044 521 03 03 або 063 521 03 03!

Направлення:
Неврологія
Відділення:
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»