Шановні пацієнти!

Зверніть, будь ласка, увагу, що на сайті клініки Ви можете знайти сервіси, створені для Вашої зручності.

Плануєте візит до клініки, але маєте деякі уточнюючі запитання до лікаря? Ви можете задати їх он-лайн. Лікар відповість Вам, як тільки матиме вільний від основного прийому час.

Хочете записатися на прийом, проте не маєте змоги зателефонувати до нашого контакт-центру? Залиште заявку з попереднім записом і наш співробітник зв’яжеться з Вами у зручний для Вас спосіб (поштою або телефоном).

Ви здали лабораторні аналізи в клініці «Оберіг» і хочете отримати результати? Зробіть це за допомогою нашого сайту. Зверніть увагу, що за цим посиланням Ви можете отримати лише лабораторні аналізи, результати інструментальних досліджень (мрт, кт, рентген, узд) Ви можете отримати лише особисто в клініці.

Ваш родич/знайомий перебуває на лікуванні у клініці і Ви хочете оплатити його лікування, але не маєте змоги особисто приїхати до клініки? Оплатіть рахунок онлайн через сайт клініки.

Звернуть увагу, що в клініці запроваджена система збору та обробки відгуків та побажань пацієнтів. Ми хочемо знати наскільки задоволеними Ви залишилися наданою медичною допомогою та сервісом послуг в клініці. Залиште Ваш відгук для нас.

Користуєтеся соціальними мережами та хочете бути в курсі останніх новин клініки – долучайтеся до нашої спільноти в Facebook.

Якщо у Вас залишилися запитання з приводу обслуговування в клініці – зателефонуйте до контакт-центру клініки за номерами:

(044) 521 30 03

(099) 521 30 03

(073) 521 30 03