• Головна
  • Підготовка до обстежень
  • УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору, еластографія печінки; доплер черевної аорти та її гілок; доплер судин системи ворітної вени; ультразвукове дуплексне сканування судин нирок: підготовка

Алфавітний покажчик

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И I Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору, еластографія печінки; доплер черевної аорти та її гілок; доплер судин системи ворітної вени; ультразвукове дуплексне сканування судин нирок: підготовка

За 2-3 дні до проведення дослідження виключіть із раціону харчування продукти, які викликають здуття (свіжий чорний хліб, овочі, фрукти, бобові, молоко, соки, газовані напої). Обов’язково застосування еспумізану по 2-3 таблетки на день, ферментних препаратів та активованого вугілля. Легко повечеряйте напередодні дослідження не пізніше 19.00 і вранці натще прийдіть до лікаря. Пити будь-яку рідину не можна.

Якщо ж у Вас немає можливості провести дослідження вранці, легкий сніданок за 8 годин до часу дослідження. Можливий прийом негазованої води.

Для дітей до 1 року – не годувати 3-4 години до дослідження, в тому числі, при дослідженні пілоричного відділу шлунку.

Для проведення дослідження еластографії печінки необхідно мати при собі направлення з діагнозом та результати печінкових проб за останні 3 місяці.

Перед дослідженням судин нирок та системи ворітної вени, аорти та гілок, необхідно напередодні зробити очищення кишківника за допомогою клізми (Нормакол).

Направлення:
УЗД
Відділення:
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»