Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Алерголог

Алерголог
Про напрям
Лікарі
Про напрям

За алергію можна прийняти симптоми інших захворювань. Щоб призначити правильне лікування, необхідно переконатись, чи це дійсно алергія, а також визначити алерген – речовину, яка викликає алергічну реакцію.

Для діагностики алергії в Універсальній клініці «Оберіг» використовується:

 • Інгаляційний експрес-тест Phadiatop, який дозволяє з великою точністю визначити, чи пов’язані скарги пацієнта з алергією на алергени, що вдихаються, включаючи домашні алергени (кліщі домашнього пилу, пліснява, епітелій кішки, собаки) і алергени пилку рослин.
 • Лабораторні аналізи сироватки крові для вимірювання числа специфічних IgE для певного алергену, які надають інформацію про рівень алергічної реакції.
 • «Молекулярна алергологія» для точного вияснення характеру та причини перехресної алергії – коли пацієнт дає алергічну реакцію на декілька алергенів різного походження (наприклад, на пилок берези та яблука).
 • Алергічні діагностичні проби («шкірні проби»), при яких невелика кількість алергенів вводиться в товщу шкіри і по реакції визначаються найбільш значимі з них.
Лікарі
Алерголог Чому "Оберіг"?

В Універсальній клініці «Оберіг» проводиться алерген-специфічна імунотерапія (АСІТ). Це єдиний метод лікування, який дозволяє позбавитись від алергії на тривалий час, зменшити потребу в протиалергійних препаратах або попередити прогресування захворювання і розвиток ускладнень.

АСІТ «привчає» організм адекватно сприймати алергени. Для цього по певній схемі вводяться невеликі дози причинно-значимих алергенів. Специфічна імунотерапія проводиться парентеральним (підшкірним) введенням алергенів або сублінгвальним (за допомогою крапель або таблеток, які кладуть під язик).

Лікар алерголог – фахівець, який допоможе у вирішенні суттєвої проблеми

Якщо ви шукаєте, де пройти обстеження, хочете записатися на прийом до професійного та досвідченого лікаря-алерголога, тоді знаходитеся саме на тій сторінці сайту столичної клініки, де можна отримати важливу інформацію і виокремити для себе переваги відвідування саме цього фахівця. На сьогодні алергія є однією із найбільш розповсюджених хвороб у світі, адже реакція (у тому числі критична) на ті чи інші алергени може проявитися з часом, навіть якщо до цього не було жодних проблем.

Досвідчений алерголог – медичний центр запрошує на консультацію

Багатопрофільна клініка у своїй практиці використовує світові стандарти у діагностиці та лікуванні алергії. Звертаючись до нас, кожен пацієнт отримує такі суттєві переваги:

 • можливість оперативно і чітко визначити основні алергени;
 •  отримати поради у лікуванні та профілактичних засобах;
 • високий рівень клінічного поліпшення – до 80% випадків легше переносяться;
 • доступна вартість.

Лікар алерголог та чому не треба відкладати візит до нього?

Фахівець чітко визначає, чи є реакція організму саме алергією та підбирає відповідну профілактику, або призначає лікування. Серед основних симптомів, які говорять про те, що варто терміново записатися на прийом до лікаря-алерголога, варто визначити такі:

 • частий прояв кашлю;
 • сильний нежить;
 • підвищена сльозоточивість очей;
 • відчуття задухи, недостатності кисню;
 • поява почервонінь, зміна характеру зовнішнього покриву шкіри.

Ми пропонуємо індивідуальний перевірений підхід алерголога у медичному центрі, який допоможе краще себе почувати як дорослим, так і дітям, особливо у активні сезони прояву недуги. Так, на початку літа багато людей страждають на реакцію на цвітіння тополя, берези, влітку і восени – на цвітіння сорнякових рослин, зокрема амброзії. Багато факторів провокує алергічні реакції в умовах дому – побутовий пил, шерсть домашніх тварин.

Аналізи, що призначає лікар алерголог

Для максимально чіткого та швидкого визначення алергенів призначаються такі методи діагностики:

 • інгаляційний експрес-тест, який дозволяє визначити алергени, що потрапляють дихальними шляхами (епітелії собаки, кішки, побутові кліщі, пліснява, пилок рослин);
 • лабораторні аналізи сироватки крові, що дозволяють отримати інформацію про конкретний рівень алергічної реакції;
 • молекулярна алергологія дозволяє прослідкувати зв’язок між реакцію на різні алергени, наприклад, пилок цвітіння берези та соєве молоко;
 • шкірні проби, що призначаються доволі часто, і дозволяють швидко та точно дійти висновку, які алергени викликають, яку за силою реакцію.

Прийом алерголога у медичному центрі

Профільний лікар надає комплексну допомогу – від призначення діагностичного методу, продовжуючи терапевтичним лікуванням, контролем за результатами, а також профілактичними методами, які допомагають запобігти рецидивам у майбутньому. Ви можете записатися на максимально зручний час для візиту, і розказати лікарю про симптоми, що турбують, описати конкретні алергічні дії.

Після отримання результатів діагностики, досвідчений лікар-алерголог призначає лікування. У багатьох випадках це комплексна імунотерапія АСІТ, дія якої полягає у тому, що постійно в організм вводиться невеликими дозами алерген, і таким чином, підвищується захисна реакція. Так, серед основних форм лікарських засобів варто виділити такі:

 • пероральні краплі;
 • спреї;
 • сублінгвальні таблетки;
 • ін’єкції.

Висока та тривала ефективність спостерігається у 4 із 5 пацієнтів. У підсумку, пацієнт менш чутливий до вдихання алергенів, може жити у звичайному ритмі, не побоюючись затяжних та критичних проявів у тій чи іншій ситуації: наприклад, коли приходите в будинок, де є домашня тварина, або перебуваєте у зоні, куди доноситься пилок алергенних рослин.

Вагомі аргументи, чому варто записатися до лікаря-алерголога

 1. Точне та швидке вирішення проблеми зі здоров’ям, що давно турбувала, або щойно проявила себе.
 2. Отримання професійного комплексного підходу від діагностику до моніторингу стану.
 3. Запобігання спектру розширення переліку алергенів, на які організм може давати сильну реакцію.

Алерголог в медичному центрі «Оберіг» приймає дорослих та дітей, незважаючи на характер реакції та того, наскільки довго ви від неї страждаєте. Саме час зайнятися своїм здоров’ям.