Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Алерголог

Алерголог
Про напрям
Лікарі
Про напрям

За алергію можна прийняти симптоми інших захворювань. Щоб призначити правильне лікування, необхідно переконатись, чи це дійсно алергія, а також визначити алерген – речовину, яка викликає алергічну реакцію.

Для діагностики алергії в Універсальній клініці «Оберіг» використовується:

  • Інгаляційний експрес-тест Phadiatop, який дозволяє з великою точністю визначити, чи пов’язані скарги пацієнта з алергією на алергени, що вдихаються, включаючи домашні алергени (кліщі домашнього пилу, пліснява, епітелій кішки, собаки) і алергени пилку рослин.
  • Лабораторні аналізи сироватки крові для вимірювання числа специфічних IgE для певного алергену, які надають інформацію про рівень алергічної реакції.
  • «Молекулярна алергологія» для точного вияснення характеру та причини перехресної алергії – коли пацієнт дає алергічну реакцію на декілька алергенів різного походження (наприклад, на пилок берези та яблука).
  • Алергічні діагностичні проби («шкірні проби»), при яких невелика кількість алергенів вводиться в товщу шкіри і по реакції визначаються найбільш значимі з них.
Лікарі
Гогунська Інна Володимирівна Гогунська Інна Володимирівна
  • Лікар-алерголог
  • Доктор медичних наук
  • Заслужений лікар України
  • 32 роки медичного стажу
Алерголог Чому "Оберіг"?

В Універсальній клініці «Оберіг» проводиться алерген-специфічна імунотерапія (АСІТ). Це єдиний метод лікування, який дозволяє позбавитись від алергії на тривалий час, зменшити потребу в протиалергійних препаратах або попередити прогресування захворювання і розвиток ускладнень.

АСІТ «привчає» організм адекватно сприймати алергени. Для цього по певній схемі вводяться невеликі дози причинно-значимих алергенів. Специфічна імунотерапія проводиться парентеральним (підшкірним) введенням алергенів або сублінгвальним (за допомогою крапель або таблеток, які кладуть під язик).