Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Цитологія

Цитологія
Про напрям
Про напрям

Запис на номером +38 044 521 30 03.

Цитологічний метод є дуже важливим для правильного встановлення діагнозу при різноманітних захворюваннях та передпухлинних і пухлинних новоутвореннях, особливо шлунково-кишкового тракту, щитоподібної та молочних залоз, жіночих та чоловічих статевих органів.

Здобутки у лікуванні доброякісних та злоякісних новоутворень значною мірою зумовлені їхньою своєчасною та точною діагностикою. Цитологічному методу у вирішенні цього питання належить одне із провідних місць. Цей метод має ряд переваг: він є більш простим технічно, ніж гістологічний метод; для виготовлення препаратів потрібно небагато матеріалу; пункційні та аспіраційні біопсії є малотравматичними, так само як і ексфоліативні. Препарати для мікроскопічного вивчення можно виготовити за кілька хвилин.

Цитологія в Універальній клініці «Оберіг» представлена, в першу чергу ексфоліативною цитологією (зішкріб), дослідженням ексудатів, трансудатів (в тому числі аспіратів з порожнини матки), пункційною цитологією, а також цитологією відтисків з пухлини. Успіх цитологічного дослідження, окрім кваліфікації цитолога, багато в чому залежить від того, яким чином був отриманий матеріал і як він був оброблений.

В лабораторії проводиться:

  • цитологічне дослідження пунктатів молочної залози
  • цитологічне дослідження пунктатів щитовидної залози
  • цитологічне дослідження пунктатів внутрішніх органів (печінки, нирок)
  • цитологічне дослідження жіночих статевих органів (вагіни, цервікального каналу, порожнини матки)
  • цитологічне дослідження пунктатів бронхів
  • цитологічне дослідження рідин та виділень організму
  • цитологічне дослідження з сечовивідних шляхів
Цитологія Чому "Оберіг"?

Особливістю цитологічних досліджень в нашій клініці є те, що для забору матеріалу використовується найсучасніше обладнання, що дає можливість визначити точну зону ураження та правильно провести забір матеріалу у потрібному місці: спеціальні пункційні датчики з голками для забору матеріалу молочної, щитоподібної, передміхурової залоз, печінки, нирок; спеціальне ендоскопічне обладнання з черезстравоходним УЗ-діагностичним комплексом OLYMPUS для визначення місця забору матеріалу на шийці матки; офісна гістероскопія для забору біопсійного матеріалу з порожнини матки; цистоскоп із якісною оптикою для забору матеріалу з сечовивідних шляхів; мамограф зі стереоскопічною приставкою для забору матеріалу з молочної залози з точністю до 1 мм.

Запис на прийом +38 044 521 30 03.