Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Блефаропластика нижніх повік

Блефаропластика нижніх повік

Люди постійно прагнуть боротися зі старінням. Здорове життя, раціональне харчування, косметика і, нарешті, пластична хірургія – допомагають зберегти молодий вигляд. При цьому необхідно пам'ятати про особливості різних органів тіла і окремих частин обличчя. Що корисно одному, шкідливо для іншого, що можна полікувати одним рухом руки, для іншого перетворюється в складну багатоступеневу операцію. Особливо багато проблем виникає в області нижніх повік.

ПРОБЛЕМИ НИЖНІХ ПОВІК

Косметичні проблеми обличчя в районі нижньої частини очей хвилюють багатьох. Сьогодні навіть відносно молоді люди не можуть похвалитися гладкою шкірою. А вже в середньому віці і старше мають темні кола і опухлості під очима, які спотворюють зовнішній вигляд.


Особливо погано, що цю негативну тенденцію не ліквідувати за допомогою тривалого відпочинку, гарного раціону харчування  і дорогих сучасних кремів виробництва Франції.

ВИДИ ВІКОВИХ ЗМІН

Безтурботна молодість, коли все проходить само собою і краса відновлюється після короткого відпочинку, швидко минає. У більшості чоловіків і жінок до тридцяти років вже є:


• Припухлості на обличчі, неприємного коричневого кольору. З’являються складочки шкіри.


• Великі або незначні, але добре помітні зморшки.


• Здуття під очима, що викликають почуття і образ «напівзакритих» очей.


Вся проблема полягає в дуже «делікатній» шкірі в цьому місці. Вік, нерви, екологія впливають на стан обличчя, і воно негайно реагує. Шкіра під очима в першу чергу вимагає допомоги пластичної хірургії. Терапія тут не допоможе, тільки хірургічне втручання.

БЛЕФАРОПЛАСТИКА

На початку ХХІ ст. більшість проблем з шкірою навколо очей допомагає вирішити блефаропластика, хірургічна операція, яка дає можливість прибрати різні недоліки. Вона поділяється на два основних види, корекція верхніх повік і корекція нижніх повік. Зазвичай вони йдуть паралельно, але в ряді деяких випадків, в певному віці, можуть проходити окремо. Операційну методику підбирає виключно сам хірург, провівши передопераційний огляд свого пацієнта.

НИЖНЯ БЛЕФАРОПЛАСТИКА

Нижня блефаропластика, тобто хірургічне втручання на нижніх повіках, ліквідація негативних новоутворень, являється однією з перших пластичних операцій. Вона істотно покращує зовнішній вигляд шкіри під очима. Погляд стає чуттєвим, очі більш відкритими, а шкіра виглядить здоровішою і свіжішою.


Існує кілька видів пластичних операцій на нижніх повіках, в залежності від стану здоров'я, рішення лікаря, і побажань пацієнта.

ТРАДИЦІЙНЕ ХІРУРГІЧНЕ ВТРУЧАННЯ

Традиційна блефаропластика  являється найменш серйозною і важкою з усіх методів даної операції. В ході хірургічного втручання роблять маленький розріз на тканині, що вистилає внутрішню поверхню віка. Через нього виводять зайвий жир.


Ускладнена транскон'юктивальна операція такого типу може бути здійснена при необхідності вирізати не тільки грижу, а й утворений зайвий клаптик шкіри під очима.


Хід самої операції відбувається в два етапи: спочатку, користуючись невеликим отвором, зробленим паралельно віка, забирається зайвий жир, потім лікар прибирає зайву шкіру.


Оскільки вигляд обличчя дуже важливий, для пацієнтів, велику роль грає видалення слідів операцій. Косметична операція зводиться в даному випадку до накладання невеликих швів, що ховаються під природними складками шкіри в районі навколо очей.


Сліди хірургічного втручання через певний термін робляться безбарвними і зовсім непримітними.

ЛАЗЕРНА БЛЕФАРОПЛАСТИКА

В наш час лазерна операція  являється досить свіжим рішенням в сфері пластичної хірургії. Після пластичної операції  людина отримує другий шанс на розвиток краси і молодості свого обличчя.  Звернутися за операцією можуть  люди будь-якого віку.


При огляді лікар може порекомендувати пластичну операцію з таких причин: зайва жирова тканина, коричневі півкола і мішки під очима і т.п. Сама хірургічна операція триває приблизно 1 годину.


Головною перевагою операції є прозорий лазерний промінь. Лазер дає можливість лікарю чітко бачити поле операції (при типовій блефаропластиці старого зразка, частина хірургічного ножа, в деякій мірі прикриває поле операції).


Розсічення людських тканин лазером йде потроху, пласт за пластом. Такий спосіб істотно зменшує ризик погіршення стану рогівки та інших частин ока, вій і очного яблука. Разом з тим, лазерний вплив має окремі коагулюючі якості.


Під час його роботи проходить заліковування невеликих судин на ділянках операції. Даний хід хірургічного впливу сприяє зменшенню післяопераційних незручностей, які проявляються виникненням невеликих синців. При проведенні лазерної операції ці неприємності не виникають.

МОЖЛИВІ РАННІ УСКЛАДНЕННЯ

Як і будь-яке лікування, особливо хірургічне, пластичні операції чреваті ускладненнями. Вони не часті і не фатальні, але при плануванні треба враховувати будь-який ймовірний вихід.


Ранні ускладнення виникають за короткий термін після візиту до хірурга. На оперованій ділянці раптово може виникнути пухлина, з'являється кров, відбувається відставання нижньої повіки від звичайного положення, що загрожує погіршенням стану очей.


Частина ранніх ускладнень (набряки) можуть зникнути самі, треба почекати кілька днів, інші вимагають обов'язкової консультації. Зазвичай проблеми такого рівня можна вирішити і вони вважаються постопераційним синдромом. У будь-якому випадку пацієнт повинен звернутися в лікарню, інакше затягування призводить до подальшого погіршення загального стану пацієнта.

ПІЗНІ УСКЛАДНЕННЯ

Пізні ускладнення починають впливати вже після реабілітаційного періоду. Вони вимагають детальнішого обстеження. До пізніх ускладнень відносяться сльозоточивість, розходження швів, проблема «завітрювання очей» і так далі.


Треба наголосити, що ускладнення будь-якого роду відбуваються досить рідко, але багато з них приводять до вторинних хірургічних операцій. Щоб уникнути даної ситуації необхідно досить серйозно вирішувати питання з оперуючим лікарем, обговорювати всі важливі моменти.

ПОЗИТИВНІ НАСЛІДКИ

Відгуки оперованих пацієнтів дозволяють виділити явні позитивні результати. Багато клієнтів виділяють істотні трансформації не тільки на обличчі, але і в психологічному стані.


Після проведення операції більшість пацієнтів відчули помітний процес збільшення ступеня самооцінки і зростання впевненості в собі. Після блефаропластики нижніх повік, омолоджуючий ефект можна помітити неозброєним оком.


Сьогодні пластичні операції не являються дуже дорогим задоволенням. Залежно від хірургічного втручання, ділянки обличчя і складності операції, вартість може бути цілком доступною. Як правило, ціна визначається індивідуально. Реабілітація після подібної операції майже не потрібна.