Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Інфузомати

Інфузомати

В онкологічній практиці хіміотерапевтичні препарати, як правило, вводяться безперервно, рівномірно і повільно. Дуже важливо точно відміряти, який об’єм препарату надходить в організм за одиницю часу. Цього складно добитися при використанні звичайної крапельниці.


Тому необхідні спеціальні електронні прилади – інфузомати, які дозволяють відрегулювати швидкість введення потрібної дози препарату. У розвинених країнах хіміотерапія не проводиться без інфузоматів! Хіміотерапевтичні препарати дуже токсичні і при надмірно швидкому введенні можуть викликати серйозні ускладнення. З іншого боку, недоотримання необхідної дози може привести до відсутності ефекту від лікування.


Інфузомати – дуже точні прилади. З їхньою допомогою можна вводити в судинне русло всього 0,1 мл рідини в годину. Це набагато перевершує можливості ручного введення медичним персоналом. При необхідності, можна підключати кілька ліній і вводити різні ліки одночасно. Прилад подає сигнал по закінченню процедури, а також при виникненні будь-яких проблем. Надходження препарату в організм контролюється електронікою згідно параметрам, заданим лікарем – доза, швидкість, час проведення інфузії.


Якщо вам призначена хіміотерапія, переконайтеся, що введення препаратів проводиться з дотриманням всіх вимог сучасної медичної практики. Використання інфузоматів – це, перш за все, ваша безпека!

Інфузомат
Інфузомат