Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Контурна пластика

Контурна пластика

Контурна пластика дозволяє вдосконалити форму обличчя, додаючи об’єму в необхідних зонах. Для цього використовуються спеціальні ін'єкційні препарати – філери (від англійського слова «filler» – наповнювач). За допомогою контурної пластики вирівнюють зморшки, заповнюють носогубні складки і носослізну борозну, збільшують губи.

Досвідчений лікар-косметолог, як скульптор, змінює пропорції обличчя, щоб воно виглядало молодше. Він може повернути об’єм на щоках або окреслити лінію підборіддя, що «попливла», провести корекцію спинки носа. Контурна пластика – хороша альтернатива пластичній хірургії. Результати, в залежності від препарату, зберігаються від декількох місяців до декількох років.

Контурна пластика – це швидка, безпечна, безболісна процедура. Ін'єкційні філери використовуються для жінок будь-якого віку старше 18 років. Протягом декількох днів після процедури іноді спостерігаються синці в місцях проколів, невелика набряклість шкіри. Бажано не проводити контурну пластику менше ніж за два тижні до важливої події – весілля або вечірки.

Дуже рідко зустрічаються ускладнення – алергічні реакції, утворення «грудочок» під шкірою, зміна кольору шкіри. Довіртеся професійному лікарю-косметолога, який проводить ін'єкції краси в умовах клініки і несе відповідальність за результат. Ні в якому разі не погоджуйтесь робити контурну пластику на дому. Не варто економити на своїй красі та здоров'ї.

Сучасний ринок препаратів для контурної пластики представлений декількома десятками наповнювачів. Основні активні речовини в філерах – це гіалуронова кислота, полі-L-молочна кислота, гідроксилапатит кальцію. Найчастіше використовуються гелі гіалуронової кислоти. Це безпечні препарати, оскільки гіалуронова кислота природним чином міститься в нашій шкірі, підтримуючи її зволоженість і пружність. Гіалуронова кислота крім властивостей наповнювача має лікувальні якості. Вона запускає виробництво власного колагену, що дозволяє зменшити кількість зморшок.

Згодом введений препарат гіалуронової кислоти розщеплюється організмом. Якщо вас не влаштовують отримані результати, для їхнього усунення можна ввести фермент гіалуронідазу. Ефект процедури зберігається 6-12 місяців. Стійкість результату залежить від швидкості метаболізму конкретної людини, професіоналізму лікаря та якості препарату.

У деяких випадках можливостей гіалуронової кислоти з надання об’ємів недостатньо. Тоді застосовуються препарати з більш щільною структурою, наприклад, мікросфери гідроксилапатиту кальцію. Найчастіше з їхньою допомогою заповнюють носогубні складки, а також моделюють контури обличчя.

Як і гіалуронова кислота, гідроксиапатит кальцію – природна речовина для нашого організму. Це основний неорганічний компонент кісткової тканини. Мікросфери гідроксилапатиту кальцію стимулюють синтез колагену в шкірі і через деякий час виводяться з організму. Термін дії філерів на основі гідроксиапатиту кальцію становить 9-12 місяців.

В Універсальній клініці «Оберіг» контурну пластику проводить лікар-дерматолог, сертифікований міжнародний експерт в області естетичної медицини Лата Ярослав Олександрович. Запишіться на консультацію за телефоном:

(044) 521 30 03.