Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Ліпофілінг

Ліпофілінг

Немає такої жінки, яка б, дивлячись в дзеркало, не відзначала на собі сліди вікових змін. З одного боку це неминуче явище, боротися з яким практично неможливо. Але, так було до тих пір, поки не з'явилася процедура під назвою ліпофілінг.

ЩО ТАКЕ ЛІПОФІЛІНГ?

Під цими маніпуляціями розуміється дуже проста, але дуже ефективна процедура, завдяки якій можна виконати одночасно кілька операцій. У їх число входять:

• Омолодження шкіри обличчя.

• Коригування його обрисів.

• Покращення стану шкіри.

Ці та багато інших можливостей дозволяють отримати своїм клієнткам пластичні хірурги. Про ефективність ліпофілінгу є величезна кількість позитивних відгуків.Особливо там, де цю відповідальну роботу виконують професіонали високого рівня.

Сама процедура ліпофілінга не нова. Перші ідеї з'явилися понад 100 років тому. І тільки останнім часом досконалість технічних засобів і накопичений практичний досвід дозволяють всім бажаючим стати молодими і красивими.

ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ ЛІПОФІЛІНГА

Технологія проведення даної процедури полягає в тому, що при необхідності підшкірний жир зі стегон або живота збирається, проходить обробку і очищення, після чого вводиться під шкіру на обличчі.

Для забору жиру на шкірі в потрібному місці здійснюється мікроскопічний надріз, після чого вводиться спеціальна голка з заокругленим кінцем. Через неї жирова субстанція втягується в спеціальний шприц – канюлю. При цьому судини і нервові закінчення вдається зберегти в цілості.

Після видобутку субстанція проходить обробку, при якій видаляється кров, а також анестезуючий засіб. В результаті виходить речовина, яке ідеально підходить для корекції форми обличчя. Для цього вона вводиться малими дозами саме в тих місця, де слід провести корекцію. Найбільш часто вона застосовується для заповнення простору під шкірою, а також між м'язами.

По закінченню наповнення хірург робить легкий масаж, за допомогою якого отримує потрібну форму обличчя. Після цього на розрізи накладаються шви.

Не варто чекати швидкого результату. Зазвичай ефект після проведення даної операції стає видно тільки через тиждень. Це також слід враховувати перед тим як записатися на операцію.

ЧОМУ ДАНИЙ МЕТОД ДЕМОНСТРУЄ ВИСОКУ ЕФЕКТИВНІСТЬ?

Всім відомо, що з плином часу м'які тканини починають поступово атрофуватися. Саме цей процес є причиною появи зморшок і складок. Через ослаблення м'язів обличчя приймає втомлений зовнішній вигляд. І тільки використання трансплантованої жирової клітковини дозволяє відновити колишні обсяги.

Варто сказати, що основою для закріплення всіх проведених змін є адипозна або жирова тканина, точніше навіть не вона, а стовбурові клітини, які містяться в ній у великій кількості. 

Використовуючи ліпофілінг, вдається не тільки здійснити коригування контурів обличчя, завдяки введенню аутотрансплантанта вдається істотно поліпшити склад і колір шкіри, зробити її більш пружною, а обличчя виразніше.

У ЯКИХ ВИПАДКАХ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

Найчастіше ліпофілінг може призначатися, якщо необхідно:

• Збільшити обсяг обличчя.

• Коли потрібно провести естетичну корекцію зі зміною обличчя. Особливо часто вдаються до цієї процедури жінки у віці.

• Коли потрібно зменшити кількість втягнутих рубців, що особливо актуально після травм і т.д.

• Коли потрібна корекція вилиць.

• Якщо необхідно додати губам більшого об’єму.

Кожен випадок розглядається в індивідуальному порядку під час проведення попередніх консультацій.

ПЕРЕВАГИ ПЛАСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Застосування ліпофілінга дозволяє отримати цілий ряд переваг, у тому числі:

• Мінімальний ризик прояву алергічних реакцій. Цьому сприяє використання тканин, взятих у пацієнта.

• Практично зведений ризик такого неприємного явища як відторгнення жирової тканини, чим не можуть похвалитися штучні матеріали.

• Результатом операції з коригування стає природний вигляд обличчя.

• Одразу вирішується кілька недоліків – на проблемних ділянках тіла об’єм зменшується, в той же час відновлюється природність форми обличчя.

• Даний вид косметичних операцій відноситься до розряду малотравматичних, що дозволяє пацієнтам легко переносити як саму операцію, так і реабілітацію після неї.

• Під час проведення операції не потрібне застосування загального наркозу.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Варто розуміти, що ліпофілінг є пластичною операцією, а тому має свої протипоказання. Їх слід знати, щоб потім не виникло зайвих запитань. До протипоказань відносять:

• Різні захворювання внутрішніх органів.

• Захворювання, пов'язані з судинами, в тому числі тромбоз і атеросклероз.

• Наявність різних інфекційних захворювань.

• При онкології різного ступеня тяжкості.

• Якщо є порушення згортання крові.

Слід пам'ятати, що хороший лікар не стане наражати на небезпеку своїх пацієнтів, а тому при наявності хоча б одного з перерахованих пунктів, пацієнт отримає відмову.

ЩО МОЖНА ПІДДАТИ КОРЕКЦІЇ НА ОБЛИЧЧІ?

Варто сказати, що ліпофілінг можна робити практично по всьому обличчю. При цьому кожна зона буде мати свої особливості для проведення операції.

Проведення корекції на повіках. Основна причина проведення – зменшення ліпідного прошарку, в результаті старіння організму. Відбувається втрата об’єму тканини, що призводить до погіршення зовнішнього вигляду обличчя.

Під час пластичної операції жирова клітковина вводиться в район носо-сльозних борозен, а також в складки верхніх повік. Такий ліпофілінг буде рекомендований в якості додаткової процедури під час проведення блефаропластики, що дозволяє істотно поліпшити кінцевий результат.

Проведення корекції щік і вилиць. Пластична операція дозволяє візуально омолодитися на десять років.

Проведення корекції скронь. Використання ліпофілінга дозволяє надати обличчю округлості, в результаті чого піднімається край брів і шкіра навколо очей істотно розгладжується. Ефект завжди позитивний!

Проведення корекції носо-губних складок. Така операція дозволяє виправити одну з проблемних ділянок обличчя. Вся справа в тому, що при порушенні, дана вада візуально може зістарити навіть молоду дівчину. В результаті корекції вводиться жирова тканина, яка дозволяє зменшити глибину складок, а значить, зробить обличчя більш молодим.

Проведення корекції підборіддя. В результаті операції є можливість позбутися від провисань і відновити еластичність шкіри, завдяки потовщенню підшкірного ліпідного шару.

Проведення корекції губ. Давно відпрацьована технологія дозволяє отримувати чудовий результат. Дуже важливий момент – після корекції губи зберігають рухливість і виглядають набагато природніше, ніж силіконові.

Проведення корекції носа. Дозволяє відновити або змінити його форму.

ЩО ВКЛЮЧАЄ ПІДГОТОВКА ДО ПЛАСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Як перед будь-якою операцією, пацієнт повинен пройти попереднє обстеження, завдяки якому пластичний хірург отримує загальну картину його стану здоров'я.

Під час консультації перед операцією фахівець створює комп'ютерне моделювання стану носа в поточний момент, і як буде виглядати обличчя після проведення корекції. Завдяки цьому визначається місце, звідки буде взята жирова тканина, і куди її будуть вводити. У тому випадку, коли її недостатньо, нічого не залишається, окрім як застосувати спеціальні імплантати.

Найголовніше у підготовці до операції – гарний психологічний і фізичний стан пацієнта. Саме з цієї причини рекомендується:

• Протягом 2 тижнів перед операцією відмовитися від прийому лікарських препаратів, що мають у своєму складі аспірин, а також тих, що прописуються для розрідження крові. Це пов'язано з небезпекою серйозної крововтрати.

• Вживання їжі слід припинити за шість годин до операції.

• Варто відмовитися від алкоголю і тютюну.

Тільки дотримуючись рекомендацій лікаря, можна розраховувати на хороший результат.

ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ

Вважається, що проведення ліпофілінга для пацієнта є легкою пластичною операцією, прогнози на отримання бажаного результату теж дуже високі, але все одно ніхто не застрахований від можливих побічних ефектів. До них відносяться:

• Виникнення набряку і гематоми. Це нормальний процес, який пройде протягом декількох тижнів.

• У деяких окремих випадках можливе оніміння в тих місцях, звідки брався матеріал і куди він вводився.

• Поява невеликої асиметрії або нерівностей контурів. Зазвичай проходить разом з припухлістю і набряком.

• Попадання інфекції.

• Під час пластичної операції були допущені помилки, які призвели до втрати життєздатності тканини.

• Якщо сталося часткове розсмоктування жиру. Дана неприємність спостерігається тільки у курців. Через 1-2 місяці може знадобитися повторна процедура.

В особливо складних випадках лікар може призначити повторний ліпофілінг. Це пов'язано з тим, що не завжди вдається відразу ввести необхідну кількість жирової речовини. Така проблема може бути обумовлена ще на стадії консультації при розгляді індивідуальних і анатомічних особливостей обличчя пацієнта. У ряді випадків пацієнт сам починає наполягати на повторній операції, так як він не задоволений отриманим результатом.

РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ

Відновлення після ліпофілінга проходить набагато швидше, ніж після інших операцій. Це пов'язано з тим, що дана процедура є малоінвазивною та малотравматичною.

Ще одним фактором, завдяки якому реабілітація не займає багато часу являється те, що в речовині яка вводиться міститься багато різних компонентів, які дозволяють швидше загоювати тканини на яких відбувалась корекція.

Після проведення операції пацієнта виписують через 2-3 години, так як в цьому випадку відсутня необхідність в спеціальному догляді. Причому вже через 5 днів пацієнт зможе вести повноцінне, звичне життя.

Варто враховувати і такі чинники, як:

• Побачити своє остаточно сформоване обличчя можна буде тільки через 4-6 місяців.

• Для ліпофілінга є свій термін дії. Він становить в межах до 3 років, після чого операцію потрібно повторювати. При цьому відмічено, що з кожною новою корекцією проміжок буде збільшуватися.

Для кращої реабілітації слід дотримуватися рекомендацій лікаря і все буде добре.