Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Мініхолецистектомія

Мініхолецистектомія

Якщо у вас камені в жовчному, і необхідна операція, виникає питання: як зробити її з мінімальним косметичним збитком і з мінімальною травмою?


Такий варіант можливий!


Нова унікальна технологія мінілапароскопічної холецистектомії доступна в Універсальній клініці «Оберіг». На даний момент такі операції виконують тільки в нашій клініці.


У чому переваги цієї операції:


Її роблять за допомогою інструментів діаметром 3 мм, які вводять через маленькі проколи. Ці мікроскопічні ранки не вимагають зашивання і заживають, не залишаючи слідів.

Інструменти для мініхолецистектомії (праворуч)(справа)
Інструменти для мініхолецистектомії (праворуч)

Для того ж, щоб витягти жовчний міхур з живота, роблять один розріз завдовжки 10 мм в пупку, цей рубець захований і малопомітний після операції.

Рани відразу після операції
Рани відразу після операції

Такий метод забезпечує високий рівень безпеки виконання операції. Він ґрунтується на стандартній, відпрацьованій десятиліттями, технології холецистектомії. Тонкі інструменти дозволяють зробити операцію більш точно і менш травматично. При цьому вартість не відрізняється від традиційної лапароскопічної холецистектомії. Відновлення таке ж швидке, проте пацієнт практично не відчуває болю після операції.


Через кілька місяців слідів від операції не видно, виходить відмінний косметичний результат!


ВІДГУК ПАЦІЄНТКИ МАР'ЯНИ Т .:

Кілька років відкладала операцію з видалення жовчного міхура, намагалася "домовитися" зі своїми каменями розміром в 1,5 см, терпіла періодичні напади – боялася. Одна консультація з Миколою Андрійовичем Менделем зняла всі страхи і переконала в необхідності прийняти єдино вірне рішення. 26 липня зранку зробила у нього планову холецистектомію, ввечері цього дня вже ходила по коридорах клініки, а на наступний ранок виписалася додому. Відновлювальний період пройшов легко: відчувала себе чудово, перші тижні практикувала часте дробове харчування (заодно пострункішала без особливих зусиль), а через місяць, 31 серпня, вже летіла на йога-семінар в Таїланд! Тайська кухня, екзотичні фрукти, походи в гори, йога, плавання, масаж – насолодилася всім сповна! Вдячна Миколі Андрійовичу за можливість повернутися до повноцінного життя, без болю і страхів, за уважність, чуйність і професіоналізм!

Через півроку сліди операції практично непомітні
Через півроку сліди операції практично непомітні

Як і при будь-якому хірургічному втручанні, є певні умови і протипоказання. Мінілапароскопічна холецистектомія виконується в плановому порядку. При гострому холециститі операція ускладнюється, оскільки через набряк інструменти не можуть захопити стінку жовчного міхура. Мінілапароскопічна холецистектомія проводиться пацієнтам з нормальною вагою (індекс маси тіла до 29).

ПЕРЕВАГИ ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ В УНІВЕРСАЛЬНІЙ КЛІНІЦІ «ОБЕРІГ»

  • Висока якість стерилізації інструментарію, гарантія невикористання повторно одноразових інструментів, сучасний кращий шовний матеріал імпортного виробництва.
  • Наркоз з використанням севорана і препаратів останніх поколінь, який легко переноситься і має мінімальні ризики в порівнянні з традиційним. Швидке відновлення після наркозу. Сучасний моніторинг під час наркозу, який підвищує його якість і безпеку.
  • Дбайливий догляд та комфортні умови перебування. Уважне і ретельне інструктування пацієнтів щодо подальшого післяопераційного періоду і реабілітації, відповіді на всі питання.
  • Переважна більшість наших пацієнтів залишають клініку на наступний день після операції. Швидке повернення до повсякденної діяльності і роботи, нормального режиму життя і харчування.


Попрощайтеся з камінням в жовчному міхурі, захистіть себе від смертельно небезпечних наслідків жовчнокам'яної хвороби! Телефонуйте до Універсальної клініки «Оберіг» за номером:

(044) 521 30 03