Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Плазмоліфтинг за допомогою плазми, збагаченої тромбоцитами (PRP)

Плазмоліфтинг за допомогою плазми, збагаченої тромбоцитами (PRP)

Плазмоліфтинг (PRP) — є максимально природною процедурою омолодження та підтяжки обличчя, оскільки в основі цієї методики лежить механізм активації фібробластів за допомогою власних тромбоцитів пацієнта, що дозволяє відновити ДЕПО молодих клітин шкіри.


Процедура показана практично усім пацієнтам в будь-якому віці, коли необхідно швидко та ефективно повернути клітинам шкіри юнацьку активність та здатність відновлювати синтез колагену та гіалуронової кислоти. Результатом такої процедури є згладження шкірних зморшок та складок, вирівнювання шкіри обличчя, уповільнення старіння. Зовнішнім проявом омолодження шкіри при проведенні процедури PRP є усунення дрібних «сітчастих» зморшок, вирівнювання середніх зморшок та складок шкіри, нормалізація вологості шкіри, підвищення її пружності.


Процедура плазмоліфтингу показана при віковому еластозі шкіри, сухості, зниженні пружності шкіри, дрібних мімічних зморшках, реабілітації шкіри після надлишкової інсоляції, після проведеного лазерного чи хімічного пілінгу, акне, випадінні волосся.


Помітний клінічний ефект покращення пружності шкіри спостерігається одразу після першої процедури. За наступних процедур, відбілюючий ефект та ефект сяючої шкіри зростає та досягає максимуму до 3-ої процедури. Досягнутий результат плазмоліфтингу зберігається близько року.


Процедура плазмоліфтингу є абсолютно безпечною, якщо вона виконується професійними лікарями пластичними хірургами. Вона не викликає алергічних реакцій та не має побічних дій. Процедура проводиться безпосередньо лікарем і триває близько години – від забору крові до введення готового препарату PRP пацієнту.


Виконуючи цю процедуру в Універсальній клініці «Оберіг», Ви можете бути впевненими у кваліфікації, практичному досвіді сертифікованого в Європі, лікаря-пластичного хірурга а також в обладнанні та інструментарії, що використовується.


Плазмоліфтинг в нашій клініці, проводиться виключно з використанням новітньої запатентованої технології Regenlab (Швейцарія). Телефонуйте:

(044) 521 30 03