Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Ринопластика (пластика носа)

Ринопластика (пластика носа)

Ринопластика (пластика носа) – зміна форми носа. Ця операція є однією з найбільш розповсюджених на сьогодні в пластичній хірургії. Ринопластика використовується при необхідності змінити розмір або форму носа, ніздрів, або кут між кінчиком носа і верхньою губою. Крім того, до ринопластики звертаються при потребі виправити вроджені дефекти або травми носа, а також для того, щоб вирішити хронічні дихальні проблеми. 

ПРИНЦИП ОПЕРАЦІЇ

Наші лікарі володіють методами як відкритої, так і закритої ринопластики. Обидва методи дають відмінні результати і використовуються в залежності від будови носа і специфіки самої операції. Під час процедури закритої ринопластики, лікар робить маленькі надрізи всередині ніздрів, щоб отримати доступ до кісток і хрящів. За допомогою мініатюрних хірургічних інструментів, лікар отримує бажану форму носа, видаляючи або додаючи кістку, хрящі і тканини. 

Під час процедури відкритої ринопластики пластичний хірург проводить маленькі надрізи всередині кожної ніздрі. На відміну від закритої ринопластики, ці надрізи дозволяють лікарю правильно відсепарувати анатомічні складові носа, що забезпечує повну візуалізацію носа. Після цього, пластичний хірург може оглянути каркас носа і здійснити точну корекцію його форми та структури. 

ЗМІНА ФОРМИ КІНЧИКА НОСА

У пацієнтів з широким кінчиком носа, так званим, носом «картоплиною», лікар може видалити частину крилоподібних хрящів. В залежності від будови носа і необхідного втручання, лікар використовує шви, щоб нахилити або відтягнути хрящі крил всередину, домагаючись вузького кінчика носа або іншої корекції. Відкрита пластика дає лікарю найбільші можливості для того, щоб ринопластика кінчика носа була проведена більш якісно. 

ВИПРАВЛЕННЯ ГОРБИНКИ НОСА

Дуже часто до ринопластики звертаються з метою виправлення горбинки носа. Горбинка складається в основному з хрящів і кісткової тканини. Для того щоб видалити її, лікар використовує остеотом – інструмент, який дозволяє зробити кістки носа більш рухливими. За допомогою остеотома лікар видаляє ділянки хрящової та кісткової тканини. В результаті може утворитися так званий відкритий звід – тобто відкритий простір між кістками носа. Лікар шліфує краї кісток тонким хірургічним рашпілем і виконує остеотомію, щоб закрити відкритий звід, змінивши положення кісток. 

ЗАКРИТТЯ НАДРІЗІВ

По завершенню операції надрізи всередині зазвичай закриваються швами, які розсмоктуються. В ніздрі хірург зазвичай встановлює тампони для дихальних шляхів, які видаляються на наступний день після операції. Зовнішній бік носа закривається стерильним пластиром. Якщо при процедурі були зламані кістки носа, то буде накладена гіпсова лангета. Використання лангет і тампонів сприяє загоєнню тканин і збереженню нової форми. 

ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ РИНОПЛАСТИКИ

Як і при будь-якій хірургічній операції, у вас буде спостерігатися деяка болючість, крововиливи і набряк, особливо в верхній частині обличчя і навколо очей. Ці симптоми зникнуть протягом перших днів після операції. До зняття швів, пов’язок і гіпсу може пройти від п’яти до семи днів. При тому що основний набряк спаде за декілька тижнів, залишкові набряки можуть зберігатися протягом декількох місяців. Телефонуйте: (044) 521 30 03