Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

УЗД молочних залоз

УЗД молочних залоз

УЗД (ультразвукове дослідження) молочних залоз дає можливість виявити зміни в структурі і судинах молочних залоз. УЗД рекомендовано проводити жінкам у віці до 40 років як скринінгове обстеження щорічно, якщо лікар не рекомендуватиме інші терміни. При збереженому менструальному циклі УЗД (ультразвукове дослідження молочних залоз) проводиться на 7-12 день менструального циклу.

Якість проведення ультразвукового дослідження молочних залоз залежить від апарату УЗД, на якому проводиться дослідження, і кваліфікації лікаря УЗД.

Проведене УЗ дослідження на апаратах, придбаних не у визнаних лідерів виробництва апаратів УЗД (світові лідери: Siemens, GE, Philips, Canon) – навіть дослідченим кваліфікованим лікарем УЗД – не дасть достатньої діагностичної інформації для постановки вірного діагнозу. У клініці "Оберіг" ультразвукові дослідження молочних залоз виконуються на апаратах УЗД експертного класу фірми Siemens, призначених саме для дослідження молочних залоз. Так ми впевнені в якості візуалізації.

В “Оберегу” УЗД молочних залоз проводять професійні фахівці з ультразвукової діагностики й мамологи з більш ніж 20-річним стажем.

  • Завідувач службою УЗД, лікарка з УЗД Наталя Рєпіна працює в діагностиці понад 30 років, вона проходила навчання в Ізраїлі, Німеччині, Греції, радіологічну школу Єльського університету. Наталя Рєпіна отримала звання “Заслужений лікар України”.

  • Керівниця Мамологічного центру Оксана Шуліга-Недайхлєбова – випускниця школи хірургії молочної залози Європейського товариства хірургічної онкології (ESSO), навчалася в США, стажувалася в провідних клініках Мадрида, Дюссельдорфа, Стамбула, Барселони.

  • Мамолог-онколог Лілія Ковальова – член Європейської спільноти медичних онкологів (ESMO), проходила стажування у двох іспанських клініках, щорічно бере участь у професійних школах і конференціях.

Записатися на УЗД молочних залоз і на консультацію мамолога можна в нашому контакт-центрі за номером +38 044 521 3003.