Я навчався в Донецькому державному медичному інституті ім. Горького (1982-1988 рр.). Захистив дисертацію на здобуття ступеню к.м.н. на тему «Крізьшкірна біопсія нирок під ультразвуковим контролем при нефропатіях у дітей».

З 1988 по 1993 р. я працював загальним хірургом у відділенні хірургії ЦМКЛ №6 м. Донецька. З 1993 по 2014 р. – лікарем у відділенні хірургії (інтервенційного ультразвуку) Діагностичного центру Донецького обласного клінічного територіального медичного об’єднання (ДОКТМО). Щорічно я проводив близько 800 діагностичних та лікувальних втручань під контролем УЗД і КТ на різних органах – щитоподібній залозі, печінці, нирках, підшлунковій залозі, легенях та ін. Завдяки 21-річній роботі в Центрі здобув унікальний досвід вирішення надскладних медичних задач.

Маю дві спеціалізації: хірург вищої категорії та лікар ультразвукової діагностики. Член Європейської асоціації панкреатологів, Українського панкреатологічного клубу, Українського допплерівського клубу. Автор 2 винаходів, 70 друкованих робіт, відповідальний секретар журналу «Променева діагностика. Променева терапія».

До сфери моїх професійних інтересів належать інтервенційна неваскулярна (тобто, несудинна) радіологія (діагностичні біопсії та малоінвазивні лікувальні втручання під контролем ультразвуку або комп’ютерної томографії), експертна ультразвукова діагностика, патологія щитоподібної залози.

У мене двоє дітей, син та донька. Моя дружина також є лікарем. Донька вирішила стати нашою послідовницею – навчається в медичному університеті. Тому можу вважати себе засновником майбутньої династії лікарів.

Дуже ціную гарний гумор. В роки навчання в Донецькому медичному інституті ім. Горького брав участь в команді «Клубу веселих та винахідливих». Підготував близько 20 «капусників». Цікавлюсь футболом (вболіваю за «Шахтар»), лижним спортом.

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Про Юрія Едуардовича можу написати тільки найбільш позитивний відгук. Два роки тому брав біопсію печінки і утворення в печінці у моєї дружини. Все пройшло на вищому рівні. Три тижні тому знову були у нього, у дружини дренаж (абсцес правої частки печінки), закріпив дренаж, провів дослідження і взяв пункцію, і все знову прос...

Олександр

Відео з фахівцем