Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Відгуки про лікаря Фломін Юрій Володимирович

Фломін Юрій Володимирович
Лина

25 листопада 2021

Хочу выразить огромную благодарность инсультному центру клиники ,,Обериг’’ доктору Фломину Юрию Владимировичу, реабилитологу Андрею, медсёстрам и всем кто лечил, занимался и ухаживал за моим папой. Спасибо вам за ваш профессионализм и старания вылечить моего папу. Он находился в клинике на лечении и реабилитации два месяца. Все это время он был окружён заботой, вниманием и теплым отношением. Желаю ...

Хочу выразить огромную благодарность инсультному центру клиники ,,Обериг’’ доктору Фломину Юрию Владимировичу, реабилитологу Андрею, медсёстрам и всем кто лечил, занимался и ухаживал за моим папой. Спасибо вам за ваш профессионализм и старания вылечить моего папу. Он находился в клинике на лечении и реабилитации два месяца. Все это время он был окружён заботой, вниманием и теплым отношением. Желаю вам всем крепкого здоровья и счастья.

Розгорнути
Наталія

3 жовтня 2021

Дякую ІЦ Оберіг та нашому лікарю Фломіну Юрію Володимировичу та команді реабілітологів, логопедів та інших лікарів ,за професіоналізм , турботу, результативну роботу в лікуванні мого тата. Проведені були обстеження супутніх хвороб, консультації та призначення. Дякую Вам дуже!!!!

Дякую ІЦ Оберіг та нашому лікарю Фломіну Юрію Володимировичу та команді реабілітологів, логопедів та інших лікарів ,за професіоналізм , турботу, результативну роботу в лікуванні мого тата. Проведені були обстеження супутніх хвороб, консультації та призначення. Дякую Вам дуже!!!!

Константин Євгенович

28 травня 2020

Хочу висловити подяку колективу Інсультного центру за те, що врятували життя, вивели мене зі стану важкого інсульту, наслідком якого було повне знерухомлення. Дали можливість дихати, ковтати, говорити, рухатися. Особливу подяку хочу висловити: лікуючоve лікарю, завідувачу ІЦ Фломіну Юрію Володимировичу, доктору-бронхоскопісту Сніжку Єгору Валентиновичу, старшому логопеду Защипась Юлії Петрівні, ст ...

Хочу висловити подяку колективу Інсультного центру за те, що врятували життя, вивели мене зі стану важкого інсульту, наслідком якого було повне знерухомлення. Дали можливість дихати, ковтати, говорити, рухатися. Особливу подяку хочу висловити: лікуючоve лікарю, завідувачу ІЦ Фломіну Юрію Володимировичу, доктору-бронхоскопісту Сніжку Єгору Валентиновичу, старшому логопеду Защипась Юлії Петрівні, старшому реабілітологу Брацейко Сергію Дмитровичу, а також всьому медперсоналу, які допомагали мені у відновленні.

Розгорнути
Алла

12 серпня 2019

Неочікувано у наш день прийшло горе - у мого коханого чоловіка стався інсульт. 18.06. Все життя, так добре налагоджене і влаштоване, рухнуло. 21 день ми боролися за життя в Олександрівській лікарні, а коли стало трохи краще (опритомнів!), стало питання реабілітації. Ми довго і скрупульозно вивчали можливість реабілітації і в Україні і за кордоном. Багато було різних порад, поїздок, але найчастіше ...

Неочікувано у наш день прийшло горе - у мого коханого чоловіка стався інсульт. 18.06. Все життя, так добре налагоджене і влаштоване, рухнуло. 21 день ми боролися за життя в Олександрівській лікарні, а коли стало трохи краще (опритомнів!), стало питання реабілітації. Ми довго і скрупульозно вивчали можливість реабілітації і в Україні і за кордоном. Багато було різних порад, поїздок, але найчастіше звучало: "Тільки "Оберіг ". Доктор Фломін Ю. В. Тільки безумовно слухайте його". І ми прийняли рішення їхати в "Оберіг". Шановний Юрію Володимировичу! Завдяки Вам, Вашій роботі, продуманому і виваженого підходу до лікування чоловік ходить, говорить, дає нам надію на краще. Весь Ваш колектив (реабілітологи, логопеди, мед.персонал) - це єдина команда, яка працює на результат. Я бачила тут багато людей у ​​візках, які через якийсь час починали ходити, посміхатися, сподіватися на одужання. Дай Боже усім Вам міцного здоров'я, щастя, успіхів. Тепер я на всі 100% впевнена, що прийняла правильне рішення, приїхавши на лікування до Вас. Молюся за Вас!

Розгорнути
Залишити відгук
Це поле обов'язкове
Це поле обов'язкове
Введіть правильно номер
Це поле обов'язкове
Це поле обов'язкове