Макарчук Вадим Анатолійович

Освіта і досвід
Професійні інтереси
Чому медицина

У 2020 р. закінчив НМУ імені О.О.Богомольця, з 2020 по 2022 рік проходив інтернатуру за спеціалізацією "Радіологія". У 2022 р. пройшов спеціалізацію на базі НУОЗ України імені П.Л. Шупика та отримав сертифікат лікаря по спеціальності " Променева терапія".

До кола моїх професійних інтересів входить променева терапія передміхурової залози та органів малого тазу, а також лікування за методикою стереотаксичної радіохірургії. Ці методи мають великий потенціал у лікуванні складних випадків і дозволяють досягти високої точності при мінімізації побічних ефектів.

Стати лікарем я мріяв ще з дитинства. З раннього віку мене завжди вражала робота лікарів: їхнє вміння допомагати людям, повертати їх до життя, приносити полегшення у важкі моменти. Я завжди відчував сильне бажання бути корисним, впливати на життя інших, особливо коли йдеться про здоров’я, яке є основою нашого щастя.

Ця мрія стала для мене не просто дитячою фантазією, а справжньою метою, до якої я свідомо рухався протягом шкільних років. Я розумів, що професія лікаря — це не лише престиж, а й велика відповідальність. Медицина для мене завжди була тим шляхом, де можна поєднати любов до науки з щирою турботою про людей, які цього найбільше потребують.

Я бачив, як знання і досвід можуть змінювати долі, і це надихало мене ще більше. Я мріяв не просто працювати в медицині, а стати фахівцем, який може змінювати життя на краще — допомагати людям, підтримувати їх у найважчі моменти й бути частиною їхнього одужання. Саме це прагнення завжди було і залишається моєю рушійною силою на шляху до лікарської кар’єри. Сьогодні, використовуючи можливості медичної науки та сучасні технології променевого лікування раку та деяких інших хвороб, я щиро радію, що маю змогу змінювати сценарії життя людей на краще. 

Спеціальність
Лікар з радіаційної онкології
  • 5 років медичного стажу

Відгуки про лікаря

Олена 3 серпня 2025
Дуже чуйний лікар!!! Врятував мені життя!! Лікар від Бога 🤍🤍🤍
Ожмегова Ганна 16 червня 2025
Розпочали лікування в Центрі променевої терапії клініки “Оберіг”. Дуже вдячні завідувачці Центром, лікарці з променевої терапії, онкологу Сілаєвій Ользі Святославівні, лікарю з променевої терапії Макарчуку Вадиму Анатолійовичу за професіоналізм та чуйність! З першої розмови відчувається довіра до лікарів цього відділення. На першій зустрічі з лікарями нам детально розповіли про план лікування, відповіли на всі наші запитання (навіть по декілька разів 😊 бо ми часто щось перепитували). Тут окрім лікування та підтримки пацієнтів надають підтримку і їх родичам (ну дуже ми нервуємо). Кожен візит лікарі уточнюють як почуває себе пацієнт, які зміни у самопочутті, коригують супутню терапію. На ресепшині всіх зустрічає та координує професійна адміністратор (Дякую за терпіння!). Взагалі від центру променевої терапії, та загалом від клініки “Оберіг”, відчуття професійного медичного закладу з досвідом, командою фахових лікарів та персоналу.

Запис на консультацію